خانه / دعا و ذکر / دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره

دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره هست . دعایی سریع الاجابه و قوی و موثر برای رفع فوری ترس و دلهره و نگرانی بی مورد . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره
دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره

دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره,دعای مجرب برای رفع ترس و وحشت,دعایی قوی و تضمینی برای غلبه بر وحشت و نگرانی ها,دعای ترسیدن,ذکر و دعای قوی و موثر برای رفع ترس و دلهره و نگرانی

دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره

دعایی بسیار مجرب برای غلبه بر ترس وحشت و اضطراب و دلهره

ذکر و دعایی قوی و بسیار مجرب برای رفع تضمینی ترس و وحشت و از بین رفتن نگرانی و دلهره و اضطراب . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای تضمینی و موثر به جهت رفع نگرانی و دلهره و استرس

دعای ذيل به جهت غلبه بر ترس و دلهره است. چنانچه ترس و اضطراب بي مورد همراه با دلهره و دلشوره بر انسان غلبه كند و علت مشخص يا نامشخصي داشته باشد و يا اينكه انسان احساس عجيبي از نا امني را داشته باشد همواره بايد از خداوند جل جلاله استعانت بجويد. دعائي كه ذكر ميشود براي غلبه بر وحشت و ترس در شب يا روز و از اين قبيل است و خصوصا در افزايش جرات و شجاعت در تنهائي و نيز در مقابل دشمنان، بسيار موثر و مجرب است.

**************************

روايت شده كه شخصى خدمت حضرت صادق عليه السلام شكايت از وحشت كرد حضرت فرمود آيا خبر ندهم شما را به چيزى كه اگر بگوئيد آن را وحشت نخواهيد كرد در شب و نه در روز .

بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ وَ تَوَكَّلْتُ عَلَى اللَّهِ اِنَّهُ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللَّهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْئٍ قَدْراً اَللّهُمَّ اجْعَلْنى فى كَنَفِكَ وَ فى جِوارِكَ وَاجْعَلْنى فى اَمانِكَ وَ فى مَنْعِكَ.

روايت شده كه مردى سى سال اين را مى خواند شبى آن را ترك كرد عقرب او را در آن شب گزيد.

مفاتيح الجنان، حاج شيخ عباس قمي (ره).

ترجمه:

بنام خدا و به يارى خدا و توكل كردم بر خدا كه براستى هركه توكل كند بر خدا او برايش بس است براستى خدا برساند فرمانش را و قرار داده خدا براى هر چيز اندازه اى خدايا قرار ده مرا در كنف خود و در جوار خود و قرارم ده در امان و حفظ خودت.

دعای ترس ، دعای ترسیدن ، دعای ترس و وحشت

التماس دعا

منبع : سایت ملکوتی ها

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *