خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش

دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش هست . ذکر و دعا و دستورالعمل بسیار قوی و تضمینی برای زیاد شدن هوش و حافظه و تقویت مغز فوری . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش
دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش

دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش,دعای افزایش حافظه,دعای قوی برای زیاد شدن هوش,دعای تضمینی مخصوص تقویت مغز و حافظه,بهترین دعا برای افزایش تضمینی حافظه,دستورالعمل قرآنی  مخصوص افزایش حافظه

دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش

دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش
دستور و دعای قرآنی مجرب برای افزایش حافظه و هوش

ذکر و دعا و دستور قرآنی بسیار قوی و تضمینی و مجرب مخصوص افزایش تضمینی هوش و حافظه – بالا بردن قدرت مغز و حافظه – تقویت ذهن سریع و فوری . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای سریع الاجابه و موثر و مفید برای افزایش حافظه

كسى كه مى خواهد حافظه اش زياد شودمسواك كند و روزه بگيرد و قرآن بخواند و خصوص آية الكرسى و اِدْمان خوردن مويز ناشتا خصوص اگر سرخ و بيست و يك دانه باشد براى فهم و ذهن و حافظه نافع است و خوردن حلوا و گوشت نزديك گردن و عسل و عدس نيز مورث حفظ است و نقل شده كه از دواهائى كه به تجربه رسيده است آن است كه كُندر و سَعْد و شكر طبرزد را مساوى با هم گرفته و نرم بكوبند و سُفوف كرده روزى پنج درهم بخورند لكن سه روز متوالى بخورند و پنج روز ترك كنند و هكَذا و بگويند هر روزى بعد از نماز صبح پيش از آنكه تكلّم كنند:

(يا حَىُّ يا قَيُّومُ فَلا يَفُوتُ شَيْئاً عِلْمُهُ وَلا يَؤُدُهُ)+

و هم بخوانند عقب نمازها دعاى سُبْحانَ مَنْ لايَعْتَدى عَلى اَهْلِ مَمْلَكَتِهِ  را.

«سبحان من لايعتدى على اهل مملکته، سبحان من لايأخذ اهل الارض بالوان العذاب، سبحان الرؤوف الرحيم، اللهم اجعل لى فى قلبى نورا و بصرا و فهما و علما انک على کل شى‏ء قدير»

باقيات صالحات، حاج شيخ عباس قمي.

قرائت دعاي زير هم بسيار توصيه ميشود:

(اللهم اخرجني من ظلمات الوهم و اکرمني بنور الفهم اللهم افتح علينا ابواب رحمتک و انشر علينا خزائن علومک برحمتک يا ارحم الراحمين)

خدايا مرا از تاريکي هاي وهم و خيال بيرون آور و با نور فهم مرا گرامي دار، پروردگارا درهاي رحمتت را بر ما بگشاي و گنجينه هاي دانشت را بر ما بگستران! به رحمتت اي مهربان ترين مهربان ها”.

مفاتيح الجنان، حاج شيخ عباس قمي . (دعاي مطالعه).

التماس دعا

منبع : سایت ملکوتی ها

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *