درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار

نسخه و دستور مجرب درمان بیماری با حروف ابجد و حرف اول اسم بیماران در دعا سایت

درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار را برای شما عزیزان قرار دادیم . نسخه بسیار مجرب و تضمینی برای درمان و شفای بیماری ها و انواع مریضی با استفاده از حروف ابجد کبیر و طبق حرف اول اسم بیمار و شخص مریض . این دستورالعمل بسیار موثر در درمان بیماری های مختلف می باشد …

درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار نسخه مجرب درمان بیماری با حروف ابجد دستورالعمل درمان بیماری با ابجد درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار درمان بیماری با حرف اول اسم بیمار درمان با حروف ابجد کبیر تاثیر حروف ابجد برای درمان و شفای بیماری

درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار,درمان با حروف ابجد کبیر,نسخه مجرب درمان بیماری با حروف ابجد,دستورالعمل درمان بیماری با ابجد,درمان بیماری با حرف اول اسم بیمار,تاثیر حروف ابجد برای درمان و شفای بیماری

درمان بیماری با حروف ابجد بر اساس حرف اول نام بیمار

این نسخه بر اساس حروف اول اسم بیماران است که از کتب معتبر استخراج کردم و برای خیلی از دوستان استفاده کردیم و معجره آن را هم همه مشاهده کردیم.

البته اون دسته از دوستانی که بیمار نیستند و شکر خدا سالم هستند .حتما یه نظری به قسمت حروف اول نام خود در این پست بیندازند و یه بار هم که شده نسخه خودشونو انجام بدن ضرر نمیکنید.

خواشمندم قدر بدانید و سهل انگاری نکنید.

قبل از انجام حتما قاعده این نسخه را در قسمت پایین صفحه مطالعه فرمایید.

******************

اگر اول اسم کسی (الف) باشد,روز جمعه اجنه بر وی ظاهر شده,آیات زیر بر او خوانده و نوشته در گلاب شسته از آن گلاب هفت روز بنوشد شفا یابد

نَجَوْتَ مِنَ الْقَوْمِ الظَّالِمِینَ وَیَنصُرَکَ اللَّهُ نَصْرًا عَزِیزًا فَسَیَکْفِیکَهُمُ اللّهُ وَهُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ

******************

اگر اول اسم کسی (ب) باشد,روز شنبه پری بر وی ظاهر شده کلمات زیر را نوشته سه روز در آتش افکند باشد .به مدت سه روز شفا یابد.

۱-(قادت جهنم ناشال)

۲-(جهنم عطشان)

۳-(جهنم اربان)

******************

اگر حرف اول اسم بیماری(ط) باشد .روز شنیه عصر ترسیده است.آیات زیر را نوشته همرا داشته باشد و در گلاب شسته بنوشد بهبودی حاصل کند.

******************

اگر حرف اول اسم بیمار (س) باشد .در خواب به بیماری در ناحیه گلو دچار شده سه روز ناشتا عسل بخورد سپس دعای زیر را نوشته در گلاب شسته و از آن بنوشد و یک عدد هم نوشته همراه داشته باشد.شفا یابد

******************

اگر نام شخص بیمار با حرف (ج) آغاز می شود روز سه شنبه در یک قبرستان ترسیده است,آیه زیر را نوشته زیر سرش بگذارند و آیت الکرسی را هم نوشته روبرویش بگیرند معالجه شود.

******************

اگر حرف الو اسم بیمار (ح) باشد روز پنجشنبه جنی رویت کرده و یا او را سحر کرده اند آیت زیر را نوشته همراه داشته باشد بهبودی یابد.

******************

اگر نام بیمار با (خ) شروع میشود,روز چهارشنبه از شکلی شبیه مار ترسیده است,ایه زیر را با مشک و عنبر نوشته همراهش نگهدارند.باذن الله معالجه شود.

******************

اگر نام بیمار با حرف( د) شروع شود , چشم زخم او را مریض کرده است,آیات زیر را نوشته زیر سرش بگذارید.بهبودی حاصل شود.

******************

اگر نام شخص با حرف (ذ) شروع شود .بیماری وی شبیه بیماری شخصی که نامش با حرف (د) شروع میشود.آیه زیر را نوشته بر گردنش بیاویز.و همراه آن یکبار ایت الکرسی را هم بنویس.

******************

اگر نام بیماری با حرف (ر) شروع میشود.دشمنی وی را سحر و جادو کرده است.شخص جادو کننده زن است.آیت الکرسی و سوره فیل را نوشته بر بالای سرش آویزان کن باذن الله شفا یابد.

******************

اگر نام بیمار با حرف (ز) شروع شده باشد به فتنه زنان دچار شده و در قلبش وسوسه ایجاد شده است.آیت الکرسی و سوره فیل را نوشته بر بالای سرش بیاویز

******************

اگر نام بیمار با حرف (س) نوشته میشود.بیمار ترسیده است.اسپند بر او دود کن,آیت الکرسی بر او نوشته بالای سرش بیاویز

******************

اگر نام بیمار با حرف (ش) آغاز میشود.جن زده شده است و درد قلب دارد.سه روز برایش اسپند دود کن و آیت الکرسی را همراه سوره فیل نوشته بر بالای سرش بیاویز.

******************

اگر نام بیمار با حرف (ص) شروع میشود.از جانب حق بیماری بر وی ظاهر شده .صدقه داده بسم الله را با ایات زیر نوشته همراه داشته باشد.

******************

اگر نام بیماری با حرف(ظ) شروع شده باشد.روز سه شنبه بیماری ناشناخته پیدا کرده.اسپند بر او دود کن و ایات زیر را بنویس,همراه داشته باشد.

******************

اگر نام بیماری با حرف (ط) شروع میشود.وجودش را تب کرفته و در ناحیه سینه درد دارد.سوره الم نشرح را نوشته همراه داشته باشد.

******************

اگر نام بیمار با حرف (ض) شروع میشود.بیمار دچار تب و گرمی مزاج شده.آیت الکرسی را نوشته همراه داشته باشد مجرب است.

******************

اگر نام بیمار با حرف (ع) شروع شود مورد چشم زخم شخص حسود قرار گرفته آیه زیر را نوشته بالای سرش بیاویز.

******************

اگر نام شخص بیمار با حرف (غ) شروع میشود,یک پیر عجوزه او را نظر زده است.مدت هفت روز شکر سرخ ناشتا بخورد و آیت الکرسی نوشته بر بالای سرش بیاویز.

******************

اگر نام شخص با حرف (ف) شروع میشود .روز چهار شنبه عریان بخود ضرر و صدمه زده است.سوره کوثر را با بسم الله نوشته بر بالای سرش بیاویز باذن الله بهبودی یابد.

******************

اگر نام بیماری با حرف (ک) شروع میشود.جن ها بر او ظاهر شده و صدمه زده اند,با بسم الله دعای زیر را بنویس همراه داشته باشد.

والصفات صفا

ایت الکرسی را هم نوشته بالای سرش بیاویز

******************

اگر نام بیمار با حرف (ل) شروع میشود.بیماری سخت بروی مستولی شده.ایه زیر را نوشته بر بالای سرش بیاویز

******************

اگر نام شخصی با حرف (م) شروع میشود.و در یک قبرستان بوسیله جنی صدمه دیده است و در دست راست بدنش دردی عارض شده .ایات زیر را نوشته بر بالای سرش نصب کن.

******************

اگر نام فرد بیمار با حرف (ن) شروع میشود بر جسم و چشم او بیماری نازل شده آیه زیر را نوشته همراه داشته باشد.ان شا الله شفا یابد.

******************

اگر نام بیمار با حرف (و) شروع میشود.از طایفه اجنه ترسیده است.اسماء زیر را نوشته بر بالای سرش بیاویز.

******************

اگر نام بیمار با حرف (ه) شروع میشود,جن او را زدهسوره فیل را با خون گوسفند نوشته بالای سرش بیاویز.

******************

اگر نام بیمار با حروف (ال) اغاز میشود.درد در ناحیه قلب دارد.بسم الله را با ایت الکرسی نوشته بر بالای سرش بیاویز.

******************

اگر نام بیمار با حروف (ی) شروع میشود.جنی عاشق وی شده سه روز ناشتا عسل بخورد.آیه زیر را نوشته همراه داشته باشد.

******************

قاعده:

برای نوشتن از روز یکم تا ۱۵ ماه قمری روزهای یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه میتوانید بنویسید

روز شنبه و سه شنبه از یک ساعت بعد اذان ظهر تا یک ساعت قبل اذان مغرب میتوانید بنویسید

خود بیمار نباید برای خودش بنویسد.حتما بدهید شخص دیگری .مثل یکی از اعضای خانواده.که باید پاک و وضو گرفته باشد

اگر اب زعفران دارید.با آن روی کاغذ زرد بنویسید.اگر ندارید با جوهر مشکی و کاغذ یا زرد یا سفید

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.