خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر – صلوات نوری در قبرها

آثار و برکات فرستادن صلوات مخصوص دفع عذاب قبر در دعا سایت

خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر - صلوات نوری در قبرها

خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر – صلوات نوری در قبرها

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر – صلوات نوری در قبرها را برای شما عزیزان قرار دادیم . صلوات دارای آثار و برکات زیادی می باشد . از جمله خواص فرستادن صلوات می توان به رفع عذاب قبر اشاره کرد . صل وات موجب می شود عذاب قبر دفع شود . صلوات نوری درون قبرها است . صلوات نور بهشت است . صلوات برای دفع عذاب از اهل قبرستان توصیه شده است .

خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر - صلوات نوری در قبرها فرستادن صلوات برای از رهایی از عراب قبر صلوات نوری در بهشت صلوات نور در داخل قبر صلوات مجرب برای رفع عذاب قبر صلوات فرستادن در قبرستان صلوات فرستادن برای مردگان صلوات سریع الاجابه جهت رفع عذاب قبر صلوات تضمینی مخصوص رفع عذاب قبر صلوات برای نورانی شدن قبر خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر - صلوات نوری در قبرها آثار و برکات صلوات جهت رفع عذاب قبر
خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر – صلوات نوری در قبرها

خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر – صلوات نوری در قبرها,صلوات مجرب برای رفع عذاب قبر,صلوات تضمینی مخصوص رفع عذاب قبر,صلوات سریع الاجابه جهت رفع عذاب قبر,فرستادن صلوات برای از رهایی از عراب قبر,آثار و برکات صلوات جهت رفع عذاب قبر,صلوات برای نورانی شدن قبر,صلوات نور در داخل قبر,صلوات نوری در بهشت,صلوات فرستادن برای مردگان,صلوات فرستادن در قبرستان

خواص و فضیلت صلوات برای رفع عذاب قبر – صلوات نوری در قبرها

صلوات سبب رفع عذاب قبر است، چنانچه زنی دختری داشت آن دختر وفات نمود و مادرش در خواب دید که به عذاب الیم و عقاب عظیم گرفتار است و با اندوه بسیار از خواب بیدار شد و زاری آغاز نمود چند روز به حال فرزندش اشک میبارید و مینالید تا این که بار دیگر آن دختر را در خواب دید. خوشحال و شادمان و در روضه فردوس خرامان اشک میریخت و به او گفت: ای دختر آن چه بود که من میدیدم و این چه صورت است که مشاهده میکنم؟

جواب داد: ای مادر! به جهت گناهان خود در عذاب بودم چنانچه دیدی و در این روزها عزیزی به کنار قبر ما گذشت و چند نوبت صلوات فرستاد و ثواب آنها را به اهل گورستان بخشید و حق تعالی به برکت آن صلوات عذاب را از اهل گورستان برداشت.

پیامبر اکرم (ص) نیز فرمودند:
بسیار بر من صلوات بفرستید. زیرا که صلوات فرستادن بر من نور است در قبور، و نور است در صراط، و نور است در بهشت.

بحارالانوار، ج۹۴، روایت ۶۳

 الّلهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفرَج 】

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.