خواص ویژه مهره مار اصل – آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل

روش تشخیص مهره مار اصل و مهره مار بدل و خرید مهره مار در دعا سایت

خواص ویژه مهره مار اصل - آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل

خواص ویژه مهره مار اصل – آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com خواص ویژه مهره مار اصل – آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل را برای شما عزیزان قرار دادیم . مهره مار اصل دارای بارهای مغناطیسی می باشد که باعث می شود اعصاب آرامش پیدا کند و برای کاهش استرس و عصبانیت نیز بسیار موثر است . مهره مار اصل برای افزایش رزق و روزی و تسخیر قلوب و جلب مهر و محبت و بستن زبان دشمنان و گشایش کارها بسیار موثر و مفید می باشد …

خواص ویژه مهره مار اصل - آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل مهره مار چه خواصی دارد مهره مار اصل برای عزیز شدن در میان مردم مهره مار اصل برای جلب مهر و محبت مهره مار اصل برای تسخیر قلوب مهره مار اصل برای افزایش رزق و روزی قیمت واقعی مهره مار اصل قیمت و خرید مهره مار اصل در اصفهان و شیراز شکل مهره مار اصل روش تشخیص مهره مار اصل و بدل خواص ویژه مهره مار اصل - آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل خریدن مهره مار بارهای مغناطیسی در مهره مار اصل
خواص ویژه مهره مار اصل – آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل

خواص ویژه مهره مار اصل – آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل,روش تشخیص مهره مار اصل و بدل,خریدن مهره مار,مهره مار چه خواصی دارد,شکل مهره مار اصل,قیمت واقعی مهره مار اصل,قیمت و خرید مهره مار اصل در اصفهان و شیراز,بارهای مغناطیسی در مهره مار اصل,مهره مار اصل برای جلب مهر و محبت,مهره مار اصل برای تسخیر قلوب,مهره مار اصل برای عزیز شدن در میان مردم,مهره مار اصل برای افزایش رزق و روزی

خواص ویژه مهره مار اصل – آزمایش تشخیص مهره های مار اصل از بدل

تسخیر قلوب – جلب مهر و محبت بسیار قوی – زبان بندی – جذابیت – کارگشایی و گشایش امورات – عزیز شدن در میان مردم-افزایش رزق و روزی و بدست آوردن ثروت

۱– بارهای مغناطیسی که در مهره مار وجود دارند باعث ارامش اعصاب می شود و استرس و عصبانیت را کاهش می دهند . که کسی تا به حال ان ها را تجربه نکرده است . و هم چنین باعث بالا بردن اعتماد به نفس در فرد دارنده می شود و هم چنین این موضوع در رابطه با افرادی که با شخص دارنده ی مهره مار در ارتباط هستند صدق می کند . و این ارامش و ریلکس بودن بر روی افراد نزدیک هم تاثیر زیادی می گذارد که اگر در اوج عصبانیت هم باشد با ارتباط برقرار کردن با شخص دارنده ی مهر ی مار ارام می شود و با محبت و مهربانی رفتار می کند ، به گونه ای که دوست دارد همیشه با این شخص رابطه برقرار کند . و شیفته ی او می شوند تلاش می کنند از ارامش او بهره مند شوند .

۲ – مهره مار به دلیل خاصیت و نیروی مغناطیسی که دارد فرد نگه دارنده ی خود را در برابر بسیاری از بیماری ها در امان نگه می دارد ، و بسیاری از درد ها را بهبود می بخشد . مهره مار علاوه بر صاحب خود تاثیرات مثبت فراوانی هم بر افراد نزدیک به فرد نگه دارنده ی مهره مار می گذارد . و هم چنین می تواند جوش ها و لکه های صورت را از بین ببر د و صورت را شفاف تر و زیبا تر کند .

۳ – شاید شما هم شنیده باشید که اشعه های گوشی و تلویزیون و کابل های برق با فشار زیاد و دکل های مخابراتی و تلویزیونی و کلیه وسایلی که از این دسته می باشند ، اثرات سو و بد و مضری بر بدن انسان می گذارند . مهره مار از این اثرات و عوارض مضر هم جلوگیری می کند . این هم یکی دیگر از خاصیت های بسیار مهم مهره مار می باشد .

آزمایش های تشخیص مهره های مار :

باید به این نکته توجه کنید که مهره ماری که نقش فوق العاده ای در بخت و اقبال و جذابیت و محبوبیت فرد دارد ، مهره مار اصلی می باشد . حالا این سوال پیش می اید که چگونه به اصلی بودن مهره های مار می توان پی برد .

برای تشخیص بایستی به نکات زیر توجه کنید و ازمایش های زیر را مرحله به مرحله انجام دهید :

۱ – ( وقتی مهره مار را از کسی خریداری کردید حتما دندان های مار و نیش های مار را هم به همراه مهره مار برای رفع شک و شبهه های احتمالی خود دریافت کنید و ان ها را بررسی کنید . )

۲ – ( به این نکته بایستی توجه کنید که اگر مهره های مار اصلی باشند ، اگر ان ها را در ظرف سرکه ی انگور خالص قرار دهید و مهره های مار را بر روی کف صافشان در ظرف قرار دهید تا بتوانند حرکت کنند می بینید که اگر مهره ها اصل باشند پس از مدتی به سوی یک دیگر حرکت می کنند و کم کم به یک دیگر می چسبند . ممکن است مدت زمانی که مهره ها می خواهند به هم بچسبند متغیر باشد مثلا شاید چند دقیقه طول بکشد و یا شاید هم چند ساعت و یا زمانی بین این دو ساعت اتفاق بیفتد . که بستگی به شرایط فیزیکی و روحی مار ها در زمانی که جفت گیری می کردند ، دارد .

البته در بعضی از موارد گفته شده است که اگر این ازمایش را انجام دهید مهره های مار کمی از خاصیت جادویی فوق العاده ی خود را از دست می دهند که با عنوان : قهر مهره های مار از ان یاد می کنند ، اما اصالت خود را هیچ گاه از دست نمی دهند و اگر صد بار هم این ازمایش را انجام دهید باز هم صحنه ی زیبای به هم چسبیدن ان ها را می توانید نظاره کنید . )

۳ – ( از بین تمامی این راه و روش ها یک روش ساده و بسیار اسان وجود دارد . اگر توجه داشته باشید می بینید که در زیر مهر های مار نقش های خاصی دیده می شود که زمان تشکیل ان ها به زمان جفت گیری مار ها بر می گردد .

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.