خواص آیه ۷۴ سوره بقره برای افزایش مهر و محبت

خواص و فضیلت خواندن آیه 74 سوره بقره برای زیاد شدن مهر و محبت در دعا سایت

خواص آیه 74 سوره بقره برای افزایش مهر و محبت

خواص آیه ۷۴ سوره بقره برای افزایش مهر و محبت

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی و انگشتر دعا سایت doasite.com خواص آیه ۷۴ سوره بقره برای افزایش مهر و محبت را برای شما عزیزان قرار دادیم . سوره بقره از سوره های بزرگ قرآن است که دارای خواص و فضیلت های فراوانی می باشد . آیه شماره ۷۴ سوره بقره برای زیاد شدن مهر و محبت بسیار توصیه و سفارش شده است .

خواص آیه 74 سوره بقره برای افزایش مهر و محبت ذکر و دعا سریع الاجابه برای مهر و محبت خواندن آیه سوره بقره برای مهر و محبت خواص سوره بقره برای مهر و محبت خواص آیه 74 سوره بقره برای افزایش مهر و محبت بهترین آیات قرآنی برای محبت شدید آیه 74 سوره بقره برای زیاد شدن مهر و محبت آیات تضمینی قرآن برای محبت زیاد
خواص آیه ۷۴ سوره بقره برای افزایش مهر و محبت

خواص آیه ۷۴ سوره بقره برای افزایش مهر و محبت,خواص سوره بقره برای مهر و محبت,آیه ۷۴ سوره بقره برای زیاد شدن مهر و محبت,خواندن آیه سوره بقره برای مهر و محبت,ذکر و دعا سریع الاجابه برای مهر و محبت,آیات تضمینی قرآن برای محبت زیاد,بهترین آیات قرآنی برای محبت شدید

خواص آیه ۷۴ سوره بقره برای افزایش مهر و محبت

برای افزایش مهر و محبت ، آیه ۷۴ سوره بقره را تلاوت کنید:

«ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُمْ مِنْ بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللَّهِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ »

ترجمه دعا

سپس دل‌های شما بعد از این واقعه سخت شد؛ همچون سنگ، یا سخت‌تر! چرا که پاره‌ای از سنگ‌ها می‌شکافد، و از آن نهرها جاری می‌شود؛ و پاره‌ای از آنها شکاف برمی‌دارد، و آب از آن تراوش می‌کند؛ و پاره‌ای از خوف خدا (از فراز کوه) به زیر می‌افتد؛ (اما دل‌های شما، نه از خوف خدا می‌تپد، و نه سرچشمه علم و دانش و عواطف انسانی است!) و خداوند از اعمال شما غافل نیست.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)دعا برای بچه های شیطون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.