خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته

خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته را برای شما عزیزان قرار دادیم . آیات آیه الکرسی دارای خواص و فضیلت زیادی می باشد . یکی دیگر از خواص مداومت در خواندن آیه الکرسی سلامتی و شفای بیماری و براورده شدن خواسته ها و حاجت ها می باشد .

خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته خواندن آیه الکرسی برای شفای بیماری خواص و فضیلت آیه الکرسی خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته آیه الکرسی برای سلامتی از بیماری آیه الکرسی برای رسیدن به خواسته آیه الکرسی برای حاجت گرفتن

خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته,خواص و فضیلت آیه الکرسی,خواندن آیه الکرسی برای شفای بیماری,آیه الکرسی برای رسیدن به خواسته,آیه الکرسی برای سلامتی از بیماری,آیه الکرسی برای حاجت گرفتن

خواص آیه الکرسی برای شفای بیماری و رسیدن به خواسته

آیه الکرسی برای رسیدن به خواسته

در کتاب بحارالانوار نقل شده است: اگر کسی ۳ بار آیه الکرسی را بر آب بخواند و روی خود را بشوید و دو رکعت نماز بگذارد و در هر رکعت سوره حمد را یکبار و آیه الکرسی را نیز یکبار بخواند هر مراد که داشته باشد به نتیجه می‌رسد.

آیه الکرسی برای شفای بیمار

در کتاب وسائل الشیعه جلد۱ ص۳۸۰ نقل شده است: در روایات وارد شده است که: آیه الکرسی را کنار مریض و میت بخوانید و بعد بگوئید «اَللّهُمَ اَخرِجهُ الی رِضا مِنکَ وَ رِضوانٍ اَللّهُمَ اَغفِرلَهُ ذَنبُهُ جَلَّ ثَناء وَجهکَ» بعد آیه سخره که آیه ۵۴ تا ۵۶ سوره اعراف است را خوانده و نیز سه آیه آخر سوره بقره و بعد سوره احزاب را تلاوت نموده که برای بهبودی و شفای موثر است.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

1 نظر
  1. مجید می گوید

    التماس دعا ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.