خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی

موکل و طلسمات و تله ها در گنج یابی و دفینه یابی در دعا سایت

خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی

خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی

مطالب و اطلاعاتی مختصر و مفید درمورد گنج و دفینه یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . اطلاعاتی درباره طلسم و موکل های بر روی گنج و دفینه و مومیایی کردن شخص مرده به همراه لوازم شخصی اش و نسخه های شاهی و وزیری در گنج یابی و دفینه یابی و انواع تله ها و از کار انداختن تله های بر روی گنج و دفینه و همچنین توضیحاتی پیرامون طلسم جابجایی گنج و دفینه  . همراه ما باشید در دعا سایت

خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی نسخه های وزیری و شاهی گنج و دفینه مومیایی در گنج و دفینه طلسم جابجایی گنج و دفینه خنثی کردن تله در دفینه یابی خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی تله ها در گنج یابی اطلاعات مختصر و مفید درباره گنج و دفینه آشنایی با انواع تله های روی گنج و دفینه
خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی

خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی,تله ها در گنج یابی,خنثی کردن تله در دفینه یابی,اطلاعات مختصر و مفید درباره گنج و دفینه,آشنایی با انواع تله های روی گنج و دفینه,نسخه های وزیری و شاهی گنج و دفینه,طلسم جابجایی گنج و دفینه,مومیایی در گنج و دفینه

خلاصه ای از مطالب و اطلاعات درخصوص گنج یابی و دفینه یابی

نوعی دیگر دفینه وجود دارد که شخص مومیایی را با لوازمش دفن می کردند و کتیبه روی تابوت نشان از هویت و ارزش شخصیتی او را می داد.

نوع دیگر آن مومیایی ژلاتینی داریم که بسیار با ارزش است و جسد در مایع ای ژلاتین ماند غوطه ور است می گویند در این نمونه زیر زبان جسد(داخل دهان یا زیر سق)یک جواهر ارزشمند می گذاشتند معروف به لعل.

دو نوع نسخه برای دفینه داریم نسخه شاهی و وزیری :

که وزیری آن می گویند معتبراست علتش هم نیاز به توضیح دارد که حذفش می کنیم.

اما جریان طلسم

گذاشتن موکل محافظ دفینه به وسیله اوراد خاص است.

این موکل ها می گویند بصورت مار- افعی- گربه- موش سفید و…..نمایان میشوند. و جلوی حفاران را می گیرند.
بعضی حفاران و قدیمی ها که بیشتر دنبال این مسائل بودند می گویند بدنبال دفینه رفتند و همه چی رست بوده و تمام موارد طبق سند اصلی(وزیری) بوده اما بعد از حفاری چیزی نیافتند آنان معتقدند که مال یا همان دفینه یا بقول شما شیء جابجا شده و باز معتقدند موکل صاحب سند این کار را انجام داده. و باز اعتقاد است که موکل جن قدرت جابجایی دفینه زیر زمین را دارد.

به همین منظور از کارشناسانی استفاده می کنند که بتواند حرکت موکل را خنثی کند. تا دفینه جابجا نشود. نوع دیگری نیز موجود است بنام:

تله

برای دفینه بعضی ها تله می گذاشتند که مثلا با حفاری راه دیگری باز شود . دفینه جابجا شود.

بعضی ها در اطراف دفینه از ساروج(بتون آرمه قدیمیها) انرا محکم می کردند بعضی ها از ترکیبات سیانید کربن استفاده می کردند که می تواند حفاران را با اثرات تنفسی سیانور مسموم کند.

دوست عزیزم داستان بسیار سنگین تر از این صحبت هاست گاو نر می خواهد و مرد کهن

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.