ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج

ذکر و دعا و دستور و ختم قرآنی مجرب و قوی مخصوص بخت گشایی سریع و فوری دختران در دعا سایت

ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج

مطلبی که اکنون در سایت ذکر و دعا و ختم های مجرب و قرآنی دعاسایت doasite.com برای شما عزیزان قرار دادیم ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید . با آرزوی قبولی طاعات و عبادات امیدواریم این دعا کارگشای مشکلات شما عزیزان باشد .

ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج قویترین ختم و دستور مخصوص باز شدن بخت دختران و پسران مجرد ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج ختم قوی و مجرب جهت بخت گشایی و ازدواج ختم قرآنی سریع الاجابه جهت گشایش بخت فوری و سریع دختران جوان بهترین ختم سوره های قرآنی جهت بخت گشایی پسران و دختران
ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج

ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج,ختم قوی و مجرب جهت بخت گشایی و ازدواج,ختم قرآنی سریع الاجابه جهت گشایش بخت فوری و سریع دختران جوان,قویترین ختم و دستور مخصوص باز شدن بخت دختران و پسران مجرد,بهترین ختم سوره های قرآنی جهت بخت گشایی پسران و دختران

ختمی سریع الاجابه و مجرب جهت بخت گشایی دختران و پسران جوان و ازدواج

ختم بسم الله الرخمن الرحیم به تعداد دوازده هزار مرتبه . بهترین زمان برای این ختم بعد از نماز صبح جمعه و یا شب های ماه رمضان به ویژه شب قدر می باشد. ابتدا غسل کرده و پس از غسل رو به قبله نشسته و صد صلوات می گو ید و یک مرتبه آیه الکرسی تلاوت می کند و به اطراف خود می دمد و سپس دوازده هزار مرتبه ذکر بسم الله الرحمن الرحیم می گوید.

( این ذکر را کامل بگوید و گفتن بسم الله کافی نیست ) و پس از آن دو رکعت نماز حاجت بخواند و بعد از نماز ، حاجت ( یا حاجات ) خود را بخواهد و صد مرتبه صلوات گوید و ختم را تمام نماید.

(بخت گشایی برای دختران و پسران) اگر کسی این ختم را به درستی انجام دهد تا ۴۸ ساعت بعد از ختم خواب معنوی خوبی خواهد دید و در خواب پاسخ خود را خواهد گرفت. و اگر کسی خوابی در مورد حاجت خودش ندید این ختم دو باره انجام دهد.(در ضمن این ختم برای هر حاجتی بسیار مجرب است)

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.