خانه / بخت گشایی و ازدواج / حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران

حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران هست . دعای سریع الاجابه برای باز شدن بخت و حرز قوی و تضمینی مخصوص گشایش بخت فوری و سریع و ازدواج آسان . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران
حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران

حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران,حرز قوی برای گشایش بخت,حرز موثر و مفید جهت بخت گشایی دختران,دعای سریع الاجابه مخصوص ازدواج فوری و آسان دختران,دعایی تضمینی و موثر و مجرب به جهت ازدواج و بخت گشایی

حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران

حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران
حرز و دعایی مجرب مخصوص بخت گشایی و ازدواج فوری دختران

ذکر و دعا و حرز بسیار موثر و مجرب برای بخت گشایی فوری و ازدواج آسان دختران و پسران – باز شدن بخت و باطل کردن طلسم بخت . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعایی موثر و سریع الاجابه برای بخت گشایی و ازدواج فوری

هر گاه بخت دختری بسته شده باشد یا آنرا بسته باشند دعای ذیل را بنویسد و برگردن آویزد ظرف دو ماه انشاء الله شوهردار خواهد شد و اورا بخواهند و آن دعای مجرب این است:

((لا اله الا الله و الله اكبر اسئلك من فضلك و رحمتك فانها بیدك لا تملكها من احد غیرك و صلی الله علی محمد و آله اجمعین))

توجه شود:

شرایط عمومی  نگاشتن دعا حتما رعایت شود.

معوذتین را صبح و شب (قبل از خواب)  بخواند و البته آنرا در كاغذ بدون خط بنویسد و همیشه به همراه خود داشته باشد. (بسیار مهم)
در سایر زمانها مثل مسئله ماهانه خانمها حرز را كماكان برگردن داشته باشند.التماس دعا

دعای بخت گشایی و ازدواج – دعای باز شدن بخت

در خواص آیات سوره یس در حاشیه زاد المعاد علامه مجلسی (ره) مسطور است که این آیه شریفه را به جهت گشایش بخت بر کاغذ بنویسد و با گلاب بشوید و بخورد. آیه این است:

(( وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلًا أَصْحَابَ الْقَرْيَةِ إِذْ جَاءهَا الْمُرْسَلُونَ )) . (یس ۱۳)

در جنه الامان الواقیه کفعمی (ره) و کتاب الخواص از مولایمان حضرت امام ابی عبد الله جعفر بن محمد الصادق (ع) منقول است که اگر دختری در خانه مانده باشد و کسی به خواستگاری نیاید ، سوره مبارکه (احزاب) را بر پوست آهو یا پاره ای کاغذ بنویسد و در کوزه کوچکی قرار داده و آن کوزه را در خانه ای که آن دختر زندگی میکند قرار دهد پس خواستگار آن دختر زیاد شود و در جنةالامان بود که برای سریع آمدن خواستگار نیز همین طریق مفید است ان شاء الله تعالی .

مفاتیح الحاجات ، تصحیح سید محمدرضا غیاثی

**********************************

دعای بخت , دعای برای بخت گشایی , دعای آسان بخت گشایی , دعای فوری گشایش بخت , دعای بخت گشایی و ازدواج , دعای بخت گشایی دختر, دعای گشایش بخت مجرب و فوری , دعای ازدواج و بخت گشایی , دعای گشایش بخت و ازدواج فوری , بخت گشایی فوری و مجرب , دعای ازدواج خوب , دعای ازدواج دختر , دعای گشایش بخت دختر , دعای باز شدن بخت , دعای باز کردن بخت , دعای آسان باز شدن بخت , دعای بخت گشایی و ازدواج – دعای باز شدن بخت , حرز و دعای بخت گشائی سریع و مجرب و موثر , گشایش بخت

التماس دعا

منبع : سایت ملکوتی ها

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *