تعبیر خواب گم شدن – دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟

معنی و مفهوم و تفسیر و تعبیر خواب گم شدن در دعا سایت

تعبیر خواب گم شدن - دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب گم شدن – دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟

در این پست از سایت تعبیر خواب و ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب گم شدن – دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسری و تعبیر خواب گم شدن خود و گم شدن بچه فرزند و گم شدن وسیله نقلیه و گم شدن و پیدا شدن فرزند و گم شدن برادر و خواهر و گم شدن بچه ام و گم شدن نوزاد و کودک و … که هر کدام تعبیر مخصوص دارد . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با تعبیر خواب گم شدن .

تعبیر خواب گم شدن - دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟ معنی و مفهوم گم شدن در خواب تعبیر خواب گم شدن وسیله نقلیه تعبیر خواب گم شدن و پیدا شدن فرزند تعبیر خواب گم شدن همسر تعبیر خواب گم شدن کفش انگشتر و طلا تعبیر خواب گم شدن فرزند تعبیر خواب گم شدن در خیابان تعبیر خواب گم شدن در جنگل تاریک تعبیر خواب گم شدن برادر و خواهر تعبیر خواب گم شدن بچه ام تعبیر خواب گم شدن - دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟
تعبیر خواب گم شدن – دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب گم شدن – دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟,معنی و مفهوم گم شدن در خواب,تعبیر خواب گم شدن فرزند,تعبیر خواب گم شدن بچه ام,تعبیر خواب گم شدن همسر,تعبیر خواب گم شدن کفش انگشتر و طلا,تعبیر خواب گم شدن در جنگل تاریک,تعبیر خواب گم شدن در خیابان,تعبیر خواب گم شدن و پیدا شدن فرزند,تعبیر خواب گم شدن برادر و خواهر,تعبیر خواب گم شدن وسیله نقلیه

تعبیر خواب گم شدن – دیدن گم شدن فرزند و همسر در خواب چه تعبیری دارد ؟

گم شدن در کل زیاد خوب نیست و کسی از این حالت چه در بیداری و چه در خواب خرسند نمیشود. تعبیر معبران برای گم شدن در خواب باهم فرق دارد و بستگی به نوع خواب دارد. ما در این بخش از مجله اینترنتی حرف تازه تعبیر خواب گم شدن را آماده کردایم.

تعبیر خواب گم شدن حضرت یوسف (ع)

حضرت یوسف (ع) فرماید: اگر کسی خواب ببیند در شهر غریبی گیر افتاده و یا گم شده است به این تعبیر است که فرصت ها و شانس هایی را از دست خواهد داد اما در عوض به جای آن چیزها یا فرصت های تازه را پیدا میکند .

تعبیر خواب گم شدن دانیال پیامبر

دانیال پیامبر فرماید: گم شدن کسی در شهر غربت در رویاها ما بیانگر رو به روشدن با اتفاقات جدیدی است که انسان را به سمت سعادت و پیروزی میکشاند .

تعبیر خواب گم شدن ابن سیرین

ابن سیرین گوید: اگر در خواب ببینی گم شده‌ای، تعبیرش این است که در آن مکان کسی به تو اهمیتی نمی‌دهد و تو را به حال خودت رها می‌کنند و قدر تو را نمی‌دانند.
اگر ببینی زن یا فرزند تو گم شده است، تعبیرش ضرر و زیان می‌باشد.
اگر ببینی چیزی از تو گم شده است، اگر آن چیز تعبیر خوبی داشته باشد، دچار غم و اندوه می‌شوی، ولی اگر تعبیر بدی داشته باشد، تعبیرش این است که کار و امور تو منظم و رو به راه می‌شود.

تعبیر خواب گم شدن هامونی

هامونی گوید: اگر در این رویا تنها بوده باشید و گریه میکردید و یا ناراحت باشید بیانگر مشکلاتی سخت و حل نشدنی در اینده ای نه چندان دور است ، اگر به همراه برادر خواهر پدر و مادر (اعضای خانواده) بودید به این معناست که یک دوره ی بسیار خوب ولی کوتاه را شروع میکنید که در آن تجربه های لذت بخش زیادی را به جای خواهید گذاشت و حالتان خوب می شود .

اگر به همراه نوزاد و یا کودکان نابالغ بودید به این دلالت دارد که مصیبتی بزرگ در راه است که شما را ناراحت و سیاه پوش خواهد کرد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

7 نظرات
 1. maryam می گوید

  سلام خسته نباشید .اگر خواب ببینید که فرزند دختر خود را در خواب گم کنی چی میشود. خیلی ها خواب میبینن که خواهرم گم شده .ممنون

 2. مرتضی می گوید

  سلام من خواب دیدم در یک کوه سر سبز همسرم را گم کردم ناگهان مرحوم مادرم که داشت بستنی می خورد را دیدم از او سراغ همسرم را گرفتم او گفت این بستنی را او به من داده و خودش انجا روی زمین خوابیده ومن رفتم و او را دیدم که با صدای اذان صبح از خواب بیدار شدم

 3. احمد می گوید

  سلام من ظاهر هستم از افغانستان خواب دیدم که فرزندم را در راه گم کردم همرای موبایل دستم بسیار پریشان بودم درخواب دیدم که یک ملا در را استاده از پیشم ۳۰۰افغانی میگرد به من یک تعویز میدهد پریشان می گشتم از مردم پرسان می کردم آیا بچه ام را نه دیدین به همین رقم سرگردان بودم یک دوستانم برایم زنگ زد بیدار
  شدم بیا که در پیش دواخانت هستیم گفت کدام تعبیری دارد

 4. سینا می گوید

  خواب دیدم همراه مادروخواهرم دریک مسیر ی بودیم که ناگهان آنهاراگم کردم وشروع به صدازدن آنهاکردم که بیدارشدم

 5. ندا می گوید

  من خواب دیدم با دوتا پسرام تو پارک بودم بزرگه ۵ سالشه کوچیکه ٣ سال که یهو شب شد و پارک تاریک شد و همه رفتن فقط ما سه نفر موندیم دست پسرام رو گرفتم …..

 6. مریم فتحی می گوید

  سلام وقت تون بخیر، ببخشید پدر من چند شب پیش خواب دید که باهم به مسافرتی رفتیم و اونجا منو گم میکنه گفت توی خواب اینقدر دنبالت می گشتم پیدات نمی کردم و خیلی گریه میکردم واز صخره ها و کوهها بالا پایین میشدم پیدات نمی کردم خواهش میکنم این خواب و برای من تعبیری کنید

 7. لیلا می گوید

  خواب دیوم دخترم گم شده ومن دنبالش میگردم وگریه میکنم وسیدالشهدا رو توخواب صدامیزنم به جایی رفنم که اسامی گم شدگان روصدامیزدن ازشون خواستم ایم دخترمنم صدا بزنن که ازخواب پریدم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.