تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر – دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست

معنی و مفهوم و تعبیر خواب کفگیر طلا و کفگیر ملاقه و قاشق در دعا سایت

تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر - دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر – دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر – دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تعبیر خواب کفگیر و ملاقه و کفگیر و قاشق و کفگیر مسی و چوبی و کفگیر طلا و هم زدن آش با کفگیر و کفگیر استیل و شکسته …

تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر - دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست تعبیر خواب کفگیر و ملاقه تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر - دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست تعبیر خواب کفگیر مسی و چوبی تعبیر خواب کفگیر طلا و نقره تعبیر خواب کفگیر شکسته و نو تعبیر خواب کفگیر استیل تعبیر خواب خریدن کفگیر
تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر – دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر – دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست,تعبیر خواب کفگیر و ملاقه,تعبیر خواب کفگیر شکسته و نو,تعبیر خواب خریدن کفگیر,تعبیر خواب کفگیر طلا و نقره,تعبیر خواب کفگیر مسی و چوبی,تعبیر خواب کفگیر  استیل

تعبیر خواب کفگیر و خریدن کفگیر – دیدن کفگیر مسی و چوبی در خواب نشانه چیست

کفگیر ممکن است به شکل های مختلف در خواب دیده شود ممکن است خواب ببینیم کفگیر داریم با کفگیر می خریم . منوچهر تهرانی درباره تعبیر خواب کفگیر می گوید کفگیر به معنی خدمتکار است .اگر مردی خواب ببیند , کفگیر در دست دارد زن می گیرد و اگر رنی ببیند کفگیر نو در دست دارد به معنب کمک رسیدن به اوست . در ادامه با پرشین وی همراه باشید .

تعبیر خواب کفگیر از نظر معبران

تعبیر خواب کفگیر به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

کفگیر در خواب خدمتکار است یا کسی است که خانه و زندگی بیننده خواب را اداره می کند. کفگیر از چیزهایی است, که به ندرت اتفاق می افتد یک مرد در خواب ببیند ولی اگر دید اشاره به کسی است که امور خانه زیر نظر اوست.

اگر مردی مجرد در خواب ببیند کفگیری در دست دارد یا خریداری کرده و به خانه می برد ازدواج می کند , ولی برای مرد متاهل معرف کسی است که خانه اش را می گرداند. این شخص هم ممکن است همسر باشد , و هم شخص دیگری که به خانم خانه کمک می کند مثل خدمتکار.

تعبیر داشتن کفگیر نو

اگر خانمی در خواب ببیند که کفگیری نو در دست دارد که قبلا آن را نداشته کسی پیدا می شود که به او کمک می کند.

کف‌گیر چمچه ٔ سوراخ داری که بدان کف چیزی را گیرند. کفک گیر. کفچه. یکی از آلات مطبخ با , سوراخهای کوچک و دسته دار که کف دیگ را بدان گیرند و پلو را با آن به ظرفها کشند.

در گذشته مرسوم بوده کفگیر فلزی (آهنی) به نام حسوم را در دیگ مسی قرار می‌دادند و آش یا , خورش را با آن به‌هم می‌زدند.

در ادبیات انگلیسی قدیمی‌ترین کاربرد کف‌گیر (به انگلیسی: Spatula) به سال ۱۵۲۵ میلادی برمی‌گردد. در کاربرد امروزی، برای آنچه ما در زبان فارسی استفاده می کنیم دو معادل در زبان انگلیسی وجود دارد.

نخستین (به انگلیسی: Turner) است که اختصاصا به وسیله ای گفته می‌شود که برای برگرداندن غذا (مانند کوکو), استفاده می شود. و دیگری (به انگلیسی: Skimmer) است که برای کشیدن غذاهای مانند پلو , استفاده می شود. که ما برای هر دو ابزار در فارسی از واژه کفگیر استفاده می کنیم.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.