تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور – دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟

معنی و مفهوم و تفسیر خواب چراغ خواب و آباژور در دعا سایت

تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور - دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور – دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟

کاملترین تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور را برای شما عزیزان قرار دادیم . چراغ خواب در خواب و رویا نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟ معنی و مفهوم و تفسیر خواب چراغ خواب چیست ؟ در ادامه از دعا سایت درخدمت شما هستیم با تعبیر خواب و تفسیر خواب آباژور یا چراغ خواب . همراه ما باشید …

تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور - دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟ معنی و مفهوم چراغ خواب در خواب و رویا معنی و مفهوم آباژور در خواب دیدن چراغ خواب در خواب چه تعبیری دارد ؟ تفسیر خواب آباژور تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور - دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟ تعبیر خواب آباژور
تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور – دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور – دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟,تعبیر خواب آباژور,دیدن چراغ خواب در خواب چه تعبیری دارد ؟,معنی و مفهوم آباژور در خواب,تفسیر خواب آباژور,معنی و مفهوم چراغ خواب در خواب و رویا

تعبیر خواب چراغ خواب یا آباژور – دیدن چراغ خواب در خواب نشانه چیست ؟

دیدن اشیا در خواب و رویا معمولا با استفاده از نماد‌های آنان در هنگام بیداری تفسیر می‌گردند. تعابیر ذکر شده در ادامه از گفته‌های مفسرین غربی استخراج گردیده است.

تعبیر خواب آباژور (چراغ خواب)

کارل گوستاو یونگ می‌گوید: دیدن آباژور و چراغ خواب در رویا بیانگر این است که به دنبال حمایت از طرف قدرت یا انرژی‌ای سخت هستید. شما ممکن است تلاش کنید که خودتان را بپوشانید یا کمتر قابل توجه قرار دهید.

لوک اویتنهاو می‌گوید: آباژور آشنایی عاشقانه زودگذر

تفسیرگری می‌گوید:

اگر در رویای خود آباژوری را به همراه لامپی روشن ببینید، به این معناست که شما تحت تاثیر قدرتی قرار خواهید گرفت. نور شدید آباژور به معنای ظاهر شدن مشکلاتی مهم در زندگیتان است.

اگر در خواب‌های خود آباژور یا چراغ خواب خاموشی را مشاهده کردید، این خواب هشداری درباره مقطع زمانی پیچیده در زندگی است.

استراحت کردن زیر نور آباژور و چراغ خواب نشانه بهبود در روابط شخصی و یا حتی ازدواج در آینده‌ای نزدیک است.
آباژور در رویای زنان بالغ به معنای ناراحتی روح و روان بوده و بر عکس در رویای مردان به معنای ارتقا و پیشرفت است.

تعبیر خواب خاموش کردن آباژور به این معناست که بزودی کاری انجام خواهید داد که در آینده دور، برای شما سود و منفعت مالی خواهد داشت.

در هر صورت دیدن چراغ یا آباژور برای شما خبر خوب مالی در پی دارد. در صورتی که در خواب ببینید که چراغ یا آباژور را روشن می‌کنید به این معنی است که فرصت مالی برای شما پیش خواهد آمد و شما از آن فرصت مالی نهایت استفاده را خواهید کرد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.