تعبیر خواب سفید کننده – تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده

معنی و مفهوم و تعبیر خواب سفید کننده و تمیز کاری و ضدعفونی کردن با سفید کننده در دعا سایت

تعبیر خواب سفید کننده – تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب سفید کننده – تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تعبیر خواب سفید کننده صورت و سفید کننده ظروف و سفید کننده لباس و ضدعفونی کردن با مایع شیمیایی سفید کننده …

تعبیر خواب سفید کننده - تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده معنی و مفهوم سفید کننده در خواب تعبیر خواب ضدعفونی کردن با سفید کننده تعبیر خواب سفید کننده صورت تعبیر خواب سفید کننده - تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده

تعبیر خواب سفید کننده – تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده,تعبیر خواب سفید کننده صورت,تعبیر خواب ضدعفونی کردن با سفید کننده,معنی و مفهوم سفید کننده در خواب

تعبیر خواب سفید کننده – تعبیر تمیز کردن و ضدعفونی با سفید کننده

دیدن یا استفاده از سفید کننده در خوابتان بیانگر این است که زمان شفا و تمیزی رسیده است. شما آماده اید که آسیب های گذشته را التیام بخشید و احساسات ابراز نشده را حل کنید

سفیدکننده های خانگی بخشی از چیزی است که در زندگی روزمره تقریبا هر ایرانی به کار می رود و معمولا بیش از یک فرم دارند.

دو دسته سفیدکننده خانگی وجود دارد:

سفیدکننده کلری و غیرکلری.همه این سفیدکننده ها در دسته مواد شیمیایی قرار می گیرند که به عنوان عوامل اکسیداتیو شناخته شده اند که بدین معنی است که آنها باعث واکنش شیمیایی به نام اکسیداسیون می شوند. آنها در تماس با لکه ها ، میکروب ها و موجودات زنده معین دیگر و گاهی اوقات حتی رنگ لباس قرار می گیرند.

سفیدکننده ماده شیمیایی بسیار مفید هم برای خانه هم برای استفاده در مقیاس وسیع است. می توانید از سفیدکننده برای پاک کردن لکه های روی لباس یا سفیدکردن لباس ها استفاده کنید.

همچنین برای ضدعفونی و گندزایی سطوح به ویژه در خانه و حمام کاربرد دارند. ممکن است برای حذف و گندزایی قارچ ها نیز به کار روند.

پرسنل بیمارستان از سفیدکننده به عنوان ماده ای گندزدا ، هتل ها از سفیدکننده برای تمیزکاری و ضدعفونی ملحفه تختخواب و سطوح و رستوران ها برای ضدعفونی سطوح آماده سازی غذا از سفیدکننده کلری بهره می برند.

افرادی از کلر در استخرهای شنا استفاده می کنند تا آب را تمیز نگه دارند و pH را افزایش دهند و در مقدار بسیار کمتر برای تامین آب شهری بدون موجودات زنده مضر استفاده می شوند.

شرکت ها گاهی اوقات سفیدکننده کلری را به آب ضایعات صنعتی اضافه می کنند تا بوی آنها را کاهش دهند و کلر در صنایع شیشه، مواد شیمیایی، دارویی، نساجی، کشاورزی، نقاشی و کاغذ کاربرد دارد. با این همه کاربرد، سفیدکننده مسلما محصولی بسیار آشنا برای اکثر مردم است.

کلمه bleach که معادل سفیدکننده در فارسی است در سال ۱۰۵۰ وارد زبان انگلیسی شده است. سفیدکننده دارای هیپوکلریت سدیم ، اولین بار در ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۱۳ به عنوان مواد ضدعفونی کننده صنعتی و تیمار آب ساخته شد. پیش از این مواد شیمیایی مانند بوراکس، آمونیاک و آب قلیا متداول ترین سفیدکننده ها در ایالات متحده بودند و سفیدکننده ها ساخته شده با کلر معمولا تا تولید انبوه آنها در قرن بیستم، گران تر بودند.

ماده شیمیایی کلراکس که بعدا نام شرکت آن نیز به کلراکس تغییر یافت اولین نمونه های سفیدکننده را به مشتریان برای استفاده خانگی در سال ۱۹۲۲ ارائه داد. از زمانی که سفیدکننده کلری سریع تر و کارآتر نسبت به سفیدکننده ها دیگر بودند مردم از آنها بیشتر استفاده کردند و خیلی سریع به یکی از محبوب ترین سفیدکننده های خانگی تبدیل شدند.

امروزه هنگامی که می گوییم سفیدکننده معمولا به معنی همان سفیدکننده کلری است پس سفیدکننده کلری واقعا چیست و چگونه کار می کند؟

منبع : سایت دعاگو

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.