تعبیر خواب سفید شدن موهای سر – سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟

کاملترین تعبیر و تفسیر خواب سفید شدن موهای سر و ریش در دعا سایت

تعبیر خواب سفید شدن موهای سر - سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب سفید شدن موهای سر – سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟

معنی و مفهوم و تعبیر خواب سفید شدن موهای جلو و پشت سر و همچنین موهای ریش و سبیل . سفید شدن موهای سر در خواب و رویا نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟ سفید شدن موهای سر در خواب در حالت های مختلفی دیده می شود از جمله : سفید شدن موهای جلوی سر و سفید شدن قسمتی از موی سر و سفید شدن موی سر و ریش و … که هر کدام تعبیر مخصوص دارد …

تعبیر خواب سفید شدن موهای سر - سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟ معنی و مفهوم سفید شدن موهای سر در خواب سفید شدن موهای سر زن در خواب نشانه چیست ؟ تفسیر کامل سفید شدن موی سر در خواب تعبیر خواب موی سفید دانیال نبی تعبیر خواب سفید شدن موهای سر - سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟ تعبیر خواب سفید شدن موهای ریش تعبیر خواب سفید شدن مو امام صادق تعبیر خواب سفید شدن قسمتی از موی سر
تعبیر خواب سفید شدن موهای سر – سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب سفید شدن موهای سر – سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟,سفید شدن موهای سر زن در خواب نشانه چیست ؟,معنی و مفهوم سفید شدن موهای سر در خواب,تفسیر کامل سفید شدن موی سر در خواب,تعبیر خواب سفید شدن قسمتی از موی سر,تعبیر خواب موی سفید دانیال نبی,تعبیر خواب سفید شدن مو امام صادق,تعبیر خواب سفید شدن موهای ریش

تعبیر خواب سفید شدن موهای سر – سفید شدن موی ریش و سر در خواب نشانه چیست ؟

بارها شده که در خواب دیده‌ایم که به یکباره موهای سرمان سفیده شده یا تغییراتی در رنگ آن ایجاد شده است. این تغییر رنگ ناگهانی و سفید شدن به یکباره مو در خواب نشانه چیست؟

معبرین غربی موهای سفید و خاکستری را نماد و سمبل آگاهی، دانش و بینش می‌دانند. سفید شدن موها در خواب نشانه هشداری برای رفتن به سوی کسب آگاهی و دانش بیشتر است. در واقع رویای سفید شدن مو استعاره از احساس جهل و نادانی در بیننده خواب است که با نشان دادن موی سفید در خواب سعی در فراگیری آگاهی بیشتر دارد.

تعابیر دیگری نیز این معبرین برای به یکباره سفید شدن مو آورده‌اند که اینگونه خواب‌ها را نشانه بدست آوردن اعتبار و احترام در نزد مردم می‌دانند.

موی سر نشان دهنده آمادگی شخص در برابر موقعیت‌ها و مشکلات پیش روست و سفیدی آن بیانگر مشخص بودن راه حل رفع این مشکلات. با دیدن این گونه خواب‌ها شما می‌توانید با کسب آگاهی‌های لازم به راحتی از موانع سر راه خود عبور کنید.

نکته:

همواره به یاد داشته باشید تعابیر خواب بایستی بر اساس موقعیت هر فرد در زندگی شخصیش بیان گردد و تعابیر می‌توانند برای هر فرد در شرایط خاص متفاوت باشند. هر شخص می‌تواند با تطبیق دادن نمادها و تفاسیر خواب بر زندگی خود برداشتی متفاوت از آن داشته باشد ولی دانستن درک کلی از خواب و نمادها یکی از ضروری ترین نکات در تفسیر خواب است.

تعبیر خواب موی سفید سر در کتاب بانک جامع تعبیر خواب

لوک اویتنهاو می‌گوید: سفید: شادمانی

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید موی سرتان به سپیدی برف است، علامت آن است که به مسافرتی مطلوب و لذتبخش خواهید رفت.
اگر خواب ببینید موی سر کسی یک شبه سفید می‌شود ولی صورتش همچنان شاداب و جوان می‌ماند، علامت آن است که مصیبت و اندوهی ژرف در انتظار شماست.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

1 نظر
  1. امین می گوید

    سلام تو خواب دیدم دوتا گربه اومده خونمون یکی سیاه یکی زرد سباه رفت از خونه بیذون ولی زرد خودشو لوس میکرد دراز کشید تا نازش کنیم تعبیرش چیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.