تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش – دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست

معنی و مفهوم و تعبیر خواب فرش و موکت و زیلو و حصیر در دعا سایت

تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش - دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش – دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش – دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تعبیر خواب زیلو و حصیر و فرش و موکت و فرش کهنه و دستبافت و حصیر و زیلوی نو و تازه و موکت سبز و سوختن فرش و آب ریختن روی فرش و افتادن ذغال روی فرش و فرش لوله شده و موکت شستن و موکت خریدن و موکت کثیف و آبی پاره شده …

تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش - دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست معنی و مفهوم فرش و موکت و زیلو در خواب تعبیر خواب قالی و قالیچه تعبیر خواب فرش و موکت تعبیر خواب شستن فرش و موکت و زیلو تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش - دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست تعبیر خواب زیلو و حصیر تعبیر خواب ریختن آب روی فرش و موکت تعبیر خواب خریدن فرش و موکت
تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش – دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش – دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست,تعبیر خواب زیلو و حصیر,تعبیر خواب فرش و موکت,تعبیر خواب قالی و قالیچه,تعبیر خواب خریدن فرش و موکت,تعبیر خواب شستن فرش و موکت و زیلو,تعبیر خواب ریختن آب روی فرش و موکت,معنی و مفهوم فرش و موکت و زیلو در خواب

تعبیر خواب زیلو و حصیر و قالی و موکت و فرش – دیدن موکت و حصیر در خواب نشانه چیست

فرش بیش از هر چیز نشان دهنده ی وجهه و موقعیت اجتماعی شخص است که این وجهه اجتماعی ممکن است بواسطه شغل، سمت، رابطه و درآمد خاص و . . . بدست آید و یا تحت تاثیر قرار گیرد. به طور مثال ازدواج کردن و یا فامیل شدن با یک شخص و یا طایفه خاص، و یا کار کردن در یک موسسه یا شرکت خاص، و یا قبول شدن در یک رشته دانشگاهی خاص، و یا هر چیزی که وجهه و موقعیت اجتماعی شخص و یا همان قضاوت دیگران از آن شخص را تغییر دهد باشد.

هر چیزی که با آن زمین را فرش می کنند از جمله خود فرش، زیلو، قالی، حصیر، موکت و .. همگی مصداق فرش هستند.

خریدن ، تمیز کردن و شستن، خاکروبی یا جارو کردن فرش همگی در تعبیر خواب فرش به طور مثبت و برعکس فرش کهنه، سوخته و پاره و . . . به طور منفی تعبیر می شود.

امام جعفر صادق (ع)تعبیر فرش های بزرگ و نو را بر ۶ وجه می داند:

عزت و جاه و مقام، بزرگی و والایی، رتبه و مرتبه، مال، عمر طولانی، تعریف و تحسین و ستایش به اندازۀ بزرگی فرش.

اکنون با دانستن نماد خواب و معانی آن از یک طرف، و از طرف دیگر با در نظر گرفتن جزئیات خواب و شرایط خواب بیننده، آن را تعبیر می کنیم.

مثال های از تعبیر خواب فرش:

مثال۱ تعبیر خواب فرش:

خانمی در خواب می بیند که مشغول بافتن فرش زیبایی برای دخترش است.

شرایط خواب بیننده فرش: خواب بیننده معتقد است ازدواج دخترش از نظر اجتماعی برای خانواده شان مهم ترین مسئله است.

تعبیر خواب فرش در این شرایط: از آنجایی که این فرش توسط مادر برای دختر بافته می شود مشخص است که مادر در ازدواج دخترش نقش مهمی دارد و چون این فرش بوسیله دست بافته می شود ارزشمند و محکم بوده و نوید دهنده یک ازدواج خوب و بادوام برای دخترش است و چون زیباست اشاره به داماد خوش قیافه این خانم دارد و همچنین مدت زمانی که طول می کشد تا در واقعیت این فرش توسط مادر بافته شود نشان دهنده ی مدت زمانی است که ازدواج کردن دخترش، طول خواهد کشید.

مثال۲ تعبیر خواب فرش:

مردی در خواب می بیند که گوشه ای از فرش خانه شان سوخته است او در خواب، در تلاش است تا گوشه سوخته فرش را با انداختن یک پادری کوچک مخفی کند .

شرایط خواب بیننده فرش: طی پرسش از خواب بیننده راجبه مهمترین مسئله حیثیتی زندگی اش، این شخص کنکور پسرش را مهمترین مسئله خانواده اش عنوان کرد.

تعبیر خواب فرش در این شرایط: متأسفانه فرش سوخته نشان دهنده‌ی عدم موفقیت پسر این مرد در کنکور است. تلاش این شخص برای مخفی نگه داشتن فرش سوخته، و استفاده از پادری، اشاره به مقاومت شخص در مقابل قبول واقعیت و همچنین استفاده از راه حل کوتاه‌مدت به جای راه حل اساسی برای حل مشکل است. فرش سوخته همچنین نشان می‌دهد برای اینکه پسر این مرد به موفقیت عالی برسد نیاز دارد تا تغییر و تحولات اساسی‌ای را، در خود ایجاد کند.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.