تعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح – پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد

معنی و مفهوم و تفسیر و تعبیر خواب تسبیح و دانه های تسبیح در دعا سایت

نعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح - پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح – پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح – پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسیر و تعبیر خواب تسبیح و دانه های تسبیح و پاره شدن نخ تسبیح و ذکر و صلوات گفتن با تسبیح و شمردن تسبیح و گم کردن تسبیح و خریدن تسبیح و تسبیح از جنس تربت و پلاستیک و تسبیح کربلا و تسبیح امام حسین که هر کدام تعبیر خواب مخصوص دارد …

تعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح - پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد نعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح - پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد معنی و مفهوم تسبیح در خواب دیدن تسبیح در خواب نشانه چیست تعبیر خواب هدیه گرفتن تسبیح تعبیر خواب گم کردن تسبیح تعبیر خواب ذکر و صلوات با تسبیح تعبیر خواب تسبیح مروارید و عقیق تعبیر خواب تسبیح پاره شده تعبیر خواب تسبیح بزرگ و کوچک تعبیر خواب تسبیح از جنس خاک و پلاستیک
تعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح – پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد

نعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح – پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد,دیدن تسبیح در خواب نشانه چیست,معنی و مفهوم تسبیح در خواب,تعبیر خواب گم کردن تسبیح,تعبیر خواب هدیه گرفتن تسبیح,تعبیر خواب تسبیح از جنس خاک و پلاستیک,تعبیر خواب تسبیح پاره شده,تعبیر خواب ذکر و صلوات با تسبیح,تعبیر خواب تسبیح بزرگ و کوچک,تعبیر خواب تسبیح مروارید و عقیق

تعبیر خواب تسبیح و همراه داشتن تسبیح – پاره شدن تسبیح در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب تسبیح از دید ابن سیرین

تعبیر خواب تسبیح داشتن: اگر بیند تسبیح به خواب با خود داشت غم و اندوهی بدو رسد، ولکن او را در آن اجر و ثواب است. اگر بیند با تسبیح شکر حق تعالی می‌کرد، دلیل که در دین قوی شود و مالی یابد.

تسبیح کردن به خواب، مطیع بودن است بر فرمان حق. اگر بیند تسبیح می‌کرد، دلیل که مطیع است بر فرمان حق و از غم و اندوه فرج یابد.

اگر کسی بیند روزه داشت و قرآن یا تسبیح و یا تهلیل می‌خواند، دلیل که از حرام خوردن و گناه کردن توبه کند.

تعبیر خواب تسبیح از دید امام جعفر صادق (ع)

دیدن مهره (یا تسبیح) بر هفت وجه است:
زن، خدمتکار، کنیزک، مال، ادب و فرهنگ، فرزند، غلام.

تعبیر خواب تسبیح از دید جابر مغربی

تعبیر خواب تسبیح سفید یا سبز: دیدن مهره (یا تسبیح) در خواب، تعبیرش خدمتکار است. اگر مهره را سفید یا سبز ببیند، دلیل که آن خدمتکار مصلح است.

تعبیر خواب تسبیح زرد: اگر مهره را زرد ببیند، دلیل که آن خدمتکار بیمار است.

تعبیر خواب تسبیح مشکی و سیاه: اگر سیاه ببیند، خدمتکارش بد اخلاق است.

تعبیر خواب تسبیح از دید منوچهر تهرانی

تسبیح در خواب نشان اطاعت از خداوند و عبادت و بندگی و ترس از عقوبت است.

تعبیر خواب گم کردن تسبیح: اگر در خواب دیدید که تسبیح خود را گم کرده‌اید و به دنبال آن می‌گردید نشان است که در معرض خطر وسوسه و فریب شیطان قرار گرفته‌اید.

تعبیر خواب تسبیح گرفتن از کسی: اگر دیدید که کسی به شما تسبیح داد یا تسبیح از دست کسی گرفتید شما را به کار خیر و صلاح دعوت می‌کنند و اگر شما به کسی تسبیح دادید کاری را از دست می‌دهید.

سایر تعابیر

تعبیر خواب پاره شدن تسبیح مرده: اگر ببینی تسبیح مرده ای پاره می شود مرگ یکی از دوستانت را در پیش خواهی داشت چنان چه بند تسبیح پدر یا مادرت پاره باشد بیانگر اختلافاتی است که بخاطر برخی از اعتقادات بین فرزندان و خانواده شکل خواهد گرفت.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

1 نظر
  1. هستی می گوید

    سلام خسته نباشین
    دیشب خواب دیدم تسبیح دوستم پیشم پاره شد و مشغول جمع کردنش بودم که گفتم حالا که اومدم زیارت یکی دیگه مثل همون براش میخرم .تعبیر میخواستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.