تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین – کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست

معنی و مفهوم و تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین در دعا سایت

تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین - کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین – کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین – کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تعبیر خواب امام حسین و دیدن ضریح امام حسین و کمک خواستن از امام حسین و دیدن چهره امام حسین …

تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین - کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست معنی و مفهوم دیدن امام حسین در خواب تعبیر خواب کمک خواستن از امام حسین تعبیر خواب ضریح امام حسین تعبیر خواب رفتن به زیارت امام حسین تعبیر خواب حرف زدن با امام حسین تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین - کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست
تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین – کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین – کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست,تعبیر خواب ضریح امام حسین,معنی و مفهوم دیدن امام حسین در خواب,تعبیر خواب کمک خواستن از امام حسین,تعبیر خواب رفتن به زیارت امام حسین,تعبیر خواب حرف زدن با امام حسین

تعبیر خواب امام حسین و ضریح امام حسین – کمک خواست از امام حسین در خواب نشانه چیست

عوامل زیادی هستند که در دیدن خواب می‌توانند تاثیر گذار باشند. استرس و اضطراب روزانه، حالات روحی و روانی فرد و … از جمله عواملی هستند که باعث دیدن رویاهای مختلفی می‌شوند. اما خواب‌هایی که در مورد ائمه اطهار دیده می‌شوند چگونه تعبیر می‌گردند؟ آیا به راستی مواجه با یکی از اهل البیت پیامبر در خواب نیز به معنای دیدن آن حضرت است؟

آن چه که از روایات استفاده می شود این است که اگر کسی یکی از چهارده معصوم را در خواب ببیند واقعاً همان بزرگواران را دیده است. (به شرط آن که واقعاً چهره آنها را در خواب دیده باشد).

از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است که می فرمایند:

من رآنی فی منامه فقد رآنی لأنّ الشیطان لا یتمثل فی صورتی و لا فی صوره أحد من أوصیائی.

هر کس مرا در خواب ببیند، (واقعاً) من را دیده است. همانا شیطان به صورت من و جانشینان من ظاهر و مجسم نمی‌شود.

علامه مجلسی در کتاب تعبیر خوابش می فرماید: «دیدن پیامبر زادگان (که شامل ائمه معصومین نیز می‌شود) در خواب ده وجه دارد:

رحمت
عزت
نعمت
شرف
دولت
ظفر
سعادت
ریاست
قوّت
راحتی

تعبیر خواب دیدن امام علی (ع)

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی امام علی (ع) مهربان و شاد و خنده‌رو می‌باشد، تعبیرش این است که علم و کرامت و شجاعت و بخشندگی و سخاوت به دست می‌آوری. اگر ببینی حضرت علی (ع) در شهری زنده می‌باشد، در آنجا عدل و انصاف و تقوی بوجود می‌آید و ظلم و ستم از آن شهر برطرف می‌شود و «بدعتگذاران» در آنجا خوار و ذلیل می‌شوند، ولی خصومت و دشمنی با آن‌ها وجود دارد.

ابن سیرین می‌گوید:

اگر حضرت فاطمه (س) را ببینی، تعبیرش این است که باحیا و زاهد و پرهیزکار می‌شوی.

اگر در خواب ببینی حضرت فاطمه (س) شاد و خنده‌رو و مهربان می‌باشد، به این معنی است که مردم آن شهر علاقه‌مند به قرآن و کسب علم و انجام کارهای خیر می‌شوند و در آنجا خیر و برکت به وجود می‌آید.

تعبیر خواب دیدن امام حسن و حسین (ع)

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر دیدن امام حسن و امام حسین (ع) این است که با یکی از بزرگان یا شخصی ارتباط برقرار می‌کنی و از او خیر و منفعت به دست می‌آوری و سرانجام به درجه شهادت خواهی رسید.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.