تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت

خواص و فضیلت زیاد خواندن مداوم سوره یس (یاسین) جهت امدن خواستگار خوب برای دختران و ازدواج فوری در دعا سایت

تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت

دعایی که اکنون در سایت ذکر و دعا و ختم های مجرب و قرآنی دعاسایت doasite.com برای شما عزیزان قرار دادیم تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید . با آرزوی قبولی طاعات و عبادات امیدواریم این دعا کارگشای مشکلات شما عزیزان باشد .

تاثیر  شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت سوره قرآنی یس مخصوص ازدواج خواندن مداوم سوره یس مخصوص بخت گشایی و ازدواج دختران تاثیر فراوان و زیاد سوره یس جهت ازدواج آسان دختران و پسران مجرد تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت اثرات بینظیر سوره یس برای ازدواج دختران
تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت

تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت,اثرات بینظیر سوره یس برای ازدواج دختران,خواندن مداوم سوره یس مخصوص بخت گشایی و ازدواج دختران,تاثیر فراوان و زیاد سوره یس جهت ازدواج آسان دختران و پسران مجرد,سوره قرآنی یس مخصوص ازدواج

تاثیر شگفت انگیز سوره مبارکه یس برای ازدواج دختران و پسران و قضای حاجت

اگر هنوز ازدواج نکرده اید بگویید: « خدایا مونس روحی و زوج آسمانیم را به من برسان و راهش را هموار بگردان، مونسی که در کنارش آرامش روحی و جسمی داشته باشم، خودت برکتت را وارد زندگیمان کن.یا رب یا رب یا رب.

عزیز من، تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد، قلوب مومنین خود را و محبت همه ملائکه عرش، کرسی و سماوات را به تسخیر قلب من بگردان و همه انرژی های منفی را از اطراف من بزدا و آرامش ویژه خود را شامل حالم گردان، هم اکنون در قلب من وارد شو و تمام وجودم را با نور خودت نوازش ده، مرا در نور خاص خودت غوطه ور کن زیرا من عاشق توام و به تو نیاز دارم، خودت راه ها را بر من بگشا، اگر باید کاری کنم به ذهنم القا فرما و پیش پایم بگذار و با رهنمودی مشخص مرا راهنمایی فرما »

و سپس سوره یاسین را بخوانید.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.