تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر

تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر هست . آیا بسته شدن بخت و نیامدن خواستگار برای دختران و همچنین علاقه مند نبودن پسران برای ازدواج به سحر و جادو و طلسم مربوط می شود ؟ . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر گشایش بخت و ازدواج و رفع طلسم سحر و جادو برای بسته شدن بخت چگونگی ابطال سحر و جادو و طلسم تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر تاثیر سحر و طلسم در نیامدن خواستگار بسته شدن بخت دختران و پسران
تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر

تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر,سحر و جادو برای بسته شدن بخت,تاثیر سحر و طلسم در نیامدن خواستگار,چگونگی ابطال سحر و جادو و طلسم,بسته شدن بخت دختران و پسران,گشایش بخت و ازدواج و رفع طلسم

تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر

تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر گشایش بخت و ازدواج و رفع طلسم سحر و جادو برای بسته شدن بخت چگونگی ابطال سحر و جادو و طلسم تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر تاثیر سحر و طلسم در نیامدن خواستگار بسته شدن بخت دختران و پسران
تاثیرات سحر و جادو و طلسم در زندگی انسان و نحوه ابطال سحر

گشایش فوری بخت دختران و پسران با باطل کردن طلسم و جادو و سحر و امدن خواستگار برای دختران . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

روش ابطال سحر و جادو و طلسم

با سلام ما ۶ خواهر و برادر هستیم  که فرزند بزرگ ۴۲ ساله و فرزند کوچک ۲۳ است که هیچ کدام ازدواج نکردیم  همه میگویند که شمارو جادو کردن و بخت شمارو بستن و باید برید دعا بگیرید از شما میخواهم منو راهنمایی کنید که چقدر جادو در زندگی صحت دارد و ایا حرف مردم درست است که بخت مارو بستن با تشکر از شما
**********************************
جواب : در پاسخ به مسئله‏ اى که تحت عنوان مشکل ازدواج مطرح فرمودید، توجه به نکات زیر لازم و ضرورى است که مطالعه و دقت در مطالب آن، مى‏تواند بخش زیادى از دغدغه‏ هاى ذهنى‏تان را بکاهد.

الف) هر چند دختر جوان و دم ‏بختی و نیز والدین او علاقه مند هستند تا وى هر چه زودتر ازدواج کرده، زندگى آینده ‏اش را روشن کند و به اصطلاح از بلاتکلیفى بیرون آید و…؛ ولى چه خوب است به شرایط و موقعیت‏هاى اجتماعى، فرهنگى، خانوادگى و… جامعه و فرد توجه کافى شود. با توجه به عوامل مختلفى که در سطح کلان جامعه مطرح است، سن ازدواج دختران و پسران بالا رفته است. گرچه باور بر این است که سن ازدواج باید پایین‏تر از سن کنونى باشد. پس دغدغه خاطرتان که چرا هنوز در جریان خواستگارى‏ها، توافقى حاصل نشده است. چندان جایگاهى ندارد.

ب)خواستگارهاى متعدد و زیاد و یا به توافق نرسیدن خانواده‏ها یا دختر و پسر و به عبارت دیگر جور نشدن آن، یک امر طبیعى است و هرگز نشانه بخت بد یا بسته‏شدن بخت فرد نیست و همان‏طور که براى شما به عنوان یک دختر، این مشکل وجود دارد و هنوز نتوانسته‏اید با فرد مناسب و دلخواه خود ازدواج کنید، براى پسرها نیز این مشکل وجود دارد. علاوه بر این، شما بین دختران تنها فردى نیستید که دچار این مشکل هستید و دختران زیاد دیگرى نیز هستند که مدت‏ها و گاهى سال‏ها با این مسئله روبه‏رو هستند؛ امّا سرانجام همسر مناسب و متناسب با روحیات خود را پیدا مى‏کنند؛ ولى با اندکى تأخیر از نظر زمانى. پس زود ازدواج‏کردن آن هم با اوّلین یا دومین خواستگار، نشانه موفقیت در امر ازدواج و تأمین خوشبختى و سعادت همیشگى نیست. با کمى دقت و تفحص در بین همسایگان، فامیل و دیگران، مى‏توانید مشاهده کنید که فرآیند خواستگارى و ازدواج، معمولاً یک فرآیند طولانى مدت است و نیازمند زمان و دقت کافى است و چه بسا همین تجربه ‏ها و به تأخیر افتادن‏ها، شناخت و آگاهى‏تان را از موضوعات و معیارهاى ازدواج بیشتر و عمیق‏تر کند و موفقیت در این امر مهم و حیاتى را چندین برابر کند که در نتیجه به صلاح شما خواهد بود.

ج) در فرآیند خواستگارى، همان‏طور که خانواده دختر از ویژگى‏هاى خانوادگى، اخلاقى و…پسر تحقیق مى‏کنند تا با شناخت کامل و دقیقى کار انجام گیرد، خانواده پسر نیز در مراحل خواستگارى و پس از آن از خانواده دختر و خصوصیات اخلاقى و رفتارى دختر تحقیق و تفحص مى‏کنند و این امرى لازم و ضرورى است و چه بسا خانواده پسر پس از خواستگارى، در تحقیقاتشان به نقطه ‏ضعف‏هایى در وجود شما یا خانواده محترمتان رسیده‏اند و متناسب با وضعیت خانوادگى خود نیافته‏اند و در نتیجه، امر را پى‏گیرى نکرده‏اند. بنابراین چه دلیلى دارید که جور نشدن را به بسته بودن بخت خود نسبت دهید؛ چه بسا از نظر فرهنگى، اخلاقى، خانوادگى و یا از هر نظر دیگر شما را نپسندیده ‏اند.

لازم به ذکر است که یکى از منابع تحقیق آنها، مى‏تواند همسایگان، هم‏درسى‏ها، خویشان شما یا یکى از اعضاى خانواده شما باشد و آنها هم خود را موظف مى‏دانند که آن چه را دیده‏اند و مشاهده کرده‏اند و باور دارند، براى آنها گزارش دهند.

د)ویژگی‏هاى ظاهرى و تناسب ظاهرى، یکى از معیارهاى پسران و خانواده‏ هاى آنها در زمان خواستگارى است و برخى افراد، به خاطر عدم وجود این تناسب، پس از خواستگارى، پى‏گیرى نمى‏کنند و شما گمان مى‏کنید بخت شما بسته شده است. پس این هم مى‏تواند یکى از عوامل جور نشدن باشد و نه بسته شدن بخت.

بنابراین حل نشدن مشکل ازدواج مى‏تواند ریشه در عوامل و علل فوق داشته باشد. گرچه نمى‏خواهیم بگوییم سحر و جادو و بستن بخت، هیچ گونه واقعیتى ندارد، ولى از طرف دیگر نمى‏توان مطمئن بود که مورد و مشکل شما ریشه در همین مسئله دارد. وجود نیروهایى نظیر آن چه از سحر و جادو ناشى مى‏شود، به مقتضاى نظام دنیا مى‏باشد. در این نظام، تزاحم بین زشتى‏ها و پلیدى‏ها وجود دارد و همچنان که انسان‏هاى شیطان‏صفت و زشت‏کار وجود دارد، جن‏هاى پلید و آزار دهنده نیز وجود دارد؛ ولى باید توجه داشت که غالب آن چه امروزه در میان مردم در این‏باره شایع است، بى اساس است و بیشتر به افکار روانى، تخیلات، سوءظن‏ها، توهمات و مشکلات واقفى موجود در رفتار و اعمال آنها مربوط است و اگر بر فرض موردى پیدا شد که سحرى در کار بود،

می ‏توان از راه‏هاى زیر براى بطلان آن استفاده نمود:

۱.استعاذه به خداوند و خواندن سوره‏هاى فلق و ناس.
۲.خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا۸۲ سوره یونس و همراه داشتن آن.
۳.دعا و تضرع به درگاه خداوند.
۴.درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
۵.صدقه دادن .
ضمنا برای گشوده نشدن گره و مشکل تان چه خوب است ارتباط معنوی تان را با خداوند متعال گسترش داده و به کمک راهکارهای مجرب زیر زمینه رهایی از مشکل فراهم شود.

التماس دعا

منبع : سایت دعاگو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.