بخت گشایی برای دختران مجرد – دعای اقبال و ازدواج

بخت گشایی برای دختران مجرد - دعای اقبال و ازدواج

بخت گشایی برای دختران مجرد – دعای اقبال و ازدواج

بخت گشایی برای دختران مجرد - دعای اقبال و ازدواج دعایی برای ازدواج و بخت گشایی دختران دعای گشایش بخت و ازدواج و اقبال دعای بخت گشایی دختران مجرد دعای باز کردن بخت و ازدواج دعای اقبال و ازدواج دعای ازدواج فوری و سریع دعای ازدواج فوری و اقبال دعای ازدواج اسان و بخت گشایی فوری دعا برای گشایش بخت و ازدواج فوری دختر خانمها بخت گشایی برای دختران مجرد - دعای اقبال و ازدواج
بخت گشایی برای دختران مجرد – دعای اقبال و ازدواج

برای گشایش بخت نیک و ازدواج ، در ابتدا نیت کند و با ایمانی خالصانه به درگاه پروردگار یکتا و رو به سوی قبله در زمان سعد و مکان پاک در روز جمعه و یا روز دوشنبه، سوره مبارکه الرحمن را در کاغذ کاهی بدون خط بنویسد .

در پایان نام آن دختر و نام مادرش را نوشته و در ادامه آن دعای شریف ذیل را بنویسد:

جماعه الرجال سلبت عقولکم فلانه کسلب التمره من شجرتها و الحـبّه من اکمامها و القیت علکیم محبه منّی و عطفا و حناناً و عشقاً و تهییجاً لاطاقه لکـم بالـجلـوس و لا بالعقود حتی یتزوجّها احدٌ منکم و ابطلت تعطیلها و بان تزویجها یا هلعالافیه حوکوا الازواج الروحانیّه الساکنه فی قلوب الا جنبیین فینظروا الی فلانه(نام آن دختر خانم).

 بعد از نگارش دعا، به تعداد٧ مرتبه آیات ٨۱و٨٢ سوره یونس را بر آن دختر بخواند و سپس هر دو آیات مذکور را بنویسد در ظرفی پاک و با آب بشوید و غسل کند با آب آن ظرف در روز یکشنبه. با این دستورالعمل حتما به اذن خداوند تبارک و تعالی در همان هفته خواستگار خواهد آمد. ان شاءالله .

 

*****

بخت گشایی برای دختران مجرد – دعای اقبال و ازدواج , دعای ازدواج فوری و اقبال , دعای اقبال و ازدواج , دعای باز کردن بخت و ازدواج , دعایی برای ازدواج و بخت گشایی دختران , دعای بخت گشایی دختران مجرد , دعا برای گشایش بخت و ازدواج فوری دختر خانمها , دعای ازدواج فوری و سریع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.