اسرار کائنات چیست – درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها

آشنایی با اسرار و رازهای کائنات و درخواست کمک از کائنات برای دستیابی به آرزوها و هدف ها در دعا سایت

اسرار کائنات چیست - درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها

اسرار کائنات چیست – درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی و انگشتر دعا سایت doasite.com اسرار کائنات چیست – درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها را برای شما عزیزان قرار دادیم . آشنایی با قانون جذب کائنات برای رسیدن به هدف ها و خواسته ها و آرزوها و اینکه چگونه از کائنات درخواست کمک کنیم ؟ و همچنین طریقه انرژی گرفتن از کائنات در دعا سایت همراه ما باشید …

اسرار کائنات چیست - درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها یاری خواستن از کائنات کائنات قانون جذی کائنات برای رسیدن به آرزوها رمز و رازهای کائنات رسیدن به هدف ها با کمک کائنات درخواست کمک از کائنات اسرار کائنات چیست - درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها اسرار کائنات
اسرار کائنات چیست – درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها

اسرار کائنات چیست – درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها,کائنات,اسرار کائنات,درخواست کمک از کائنات,رسیدن به هدف ها با کمک کائنات,یاری خواستن از کائنات,رمز و رازهای کائنات,قانون جذی کائنات برای رسیدن به آرزوها

اسرار کائنات چیست – درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ ها

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید باید راز و رمز کائنات را بدانید، شما برای هر چیزی که میخواهید درون زندگیتان داشته باشید، مثل آخرین مدل ماشین، لوکس ترین خانه، رسیدن به شغل رویایی، ساخت یک رابطه عالی و عاشقانه با عشق و همسرتان،افزایش درآمد و… اگر اسرار و رمز کائنات را بدانید و در زندگی خود پیاده سازی کنید و به روش صحیح به کائنات درخواست اهدافتان را ارسال کنید می توانید به تمام چیز‌هایی که میخواهید داشته باشید برسید.

اگر قصد دارید که به تمام آرزوها و اهدافی که دارید برسید توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها به طور کامل بخوانید، اگر به آن چیزی که در این مطلب گفته شده است عمل کنید، مطمئن باشید که رسیدن به تمام آرزوها و خواسته کار سخت و دشواری نیست و رسیدن به اهداف یکی از شیرین‌ترین کارهای زندگیتان میشود.(مطالعه این مطلب تنها ۱۰ دقیقه از زمانتان را خواهد گرفت و نتایج بزرگی را به همراه دارد)

خیلی از افراد تصور می‌کنند که همیشه باید به صورت فیزیکی به خواسته و هدف‌هایی که دارند برسند، ولی اصلا چنین نیست، برای رسیدن به چیز‌‌‌هایی که میخواهید داشته باشید، تا با آنها هم ارتعاش نشوید نمیتوانید به آنها برسید، وقتی با‌‌ خواسته‌هایتان هم ارتعاش شوید کائنات اهدافتان را به ساده‌ترین شکل ممکن وارد زندگیتان میکنند. هم ارتعاش شدن با خواسته‎‌ها یکی از راز و رمز کائنات میباشد پس با ما همراه باشید تا شما را با ساده‌ترین روش‌های هم ارتعاش شدن با اهدافتان آشنا کنیم.

راز و رمز کائنات چیست ؟

راز و رمز کائنات به مجموعه اسرار و رازهایی گفته میشود که به وسیله آنها می‌توانید به تمام اهداف و خواسته‌هایی که دارید برسید و در تمام جنبه های زندگی خود موفق و پیروز شوید.

موفقیت و پیشرفت شما اصلا به شرایط الانتان ربطی ندارد، اگر وضع مالی، سلامتی، روابط و… مناسبی ندارید دلیل نمی‌شود که دیگر نتوانید در زندگی خود پیشرفت کنید و به رویاهایتان برسید. میتوان گفت دلیل این همه مشکلات و ناخواسته‌ها درون زندگیتان، ارسال ارتعاش و فرکانس نامناسب به کائنات است. خداوند کائنات را طوری آفریده،که انسان ها با استفاده از قدرت آنها میتوانند به تمام اهداف و خواسته‌هایی که دارند برسند. تنها وظیفه کائنات دریافت ارتعاش و فرکانس ذهن و افکارتان و پاسخ دادن به آن ارتعاش میباشد.

اگر این موضوع را بخواهم به زبان ساده برایتان شرح بدهم، یعنی افکار شما دارای انرژی و ارتعاش میباشد، این انرژی از ذهنتان به سمت کائنات فرستاده شده و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت کرده‌اند ناخواسته یا خواسته‌ای را وارد زندگیتان خواهند کرد.

به عنوان مثال اگر دارید به بی‌پولی و بیکاری فکر میکنید درحال ارسال ارتعاش بی‌پولی و بیکاری به کائنات هستید، و کائنات بی‌پولی و بیکاری بیشتری را وارد زندگیتان خواهند کرد. شما باید ارتعاش افکار و ذهنتان را در اختیار بگیرید و کنترل کنید.

وقتی ارتعاشی که به کائنات میفرستید در جهت خواسته‌ و اهدافتان باشد کائنات خواسته‌هایتان را به ساده‌ترین شکل ممکن وارد زندگیتان خواهند کرد.

قدرت این را دارید که شرایط الانتان را به یک شرایط ایده آل تبدیل کنید. کائنات قدرت این که شما را به تمام خواسته‌هایتان برسانند را دارند، همه چیز به خود شما برمیگردد که چطور از کائنات در جهت خواسته‌هایتان استفاده کنید. رسیدن به بزرگترین چیزها از طریق کائنات مسئله سخت و دشواری نیست و برای کائنات فرقی نمیکند که خواسته‌هایتان چقدر بزرگ و کوچک است.

آیا اگر اسرار و راز کائنات را بدانیم میتوانیم به همه خواسته هایمان برسیم ؟

یکی از سوالاتی که خیلی از افراد در این مورد از من می پرسند این است که “آیا اگر راز و رمز کائنات را بدانیم میتوانیم به تمام خواسته و اهدافی که داریم برسیم یا نه ؟” (منظور این افراد اینکه آیا فقط برای رسیدن به اهداف و خواسته های کوچکمان باید از این اسرار و راز کائنات استفاده کنیم یا اینکه می توانیم برای تمام اهداف و خواسته های بزرگ مان نیز استفاده کنیم؟ )

من در اوایل همین مطلب گفتم که شما با راز و رمز کائنات می توانید به بزرگترین خواسته ها به آرزوهایتان برسید، البته زمان رسیدن به خواسته ها را کسی نمی داند چون برای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد همه چیز به انرژی و ارتعاشی که ذهنتان به کائنات ارسال می کند بستگی دارد، هر چه ارتعاشی که به سمت کائنات میفرستید قویتر باشد زودتر به آرزوهایتان میرسید.

اگر بدانید که تنها با چند قدم ساده می توانید به بهترین موفقیت مالی،رسیدن به شغل مورد نظر، پیشرفت در زندگی، روابط عالی، زندگی آرام و در کل به تمام خواسته ها اهدافتان فاصله دارید خیلی هیجان زده می شوید.

باور کنید که رسیدن به خواسته ها و اهداف از راه های فیزیکی امکان پذیر نیست، شما تا به کائنات درخواست هدفتان را درست ارسال نکنید و در مدار آن قرار نگیرید هرگز موفق نخواهید شد.

خیلی از افراد رسیدن به هدفشان را غیر ممکن می دانند چون بر این باورند که رسیدند به آرزوها فقط از راه های فیزیکی امکان پذیر است، اگر فکر و ذهنتان درست انرژی و ارتعاش خواسته‌تان را به کائنات ارسال نکند کائنات جوابتان را نخواهند داد.

تمام جهان و یا کائنات از انرژی تشکیل شده‌اند و ذهن ما در حال فرستادن انرژی به جهان هستی و کائنات می باشد، در اصطلاح به این انرژی که ذهن به کائنات می فرستد ارتعاش یا فرکانس گفته می شود که در قسمت قبل با آن اشاره کردیم. بر اساس این قانون، انرژی های یکسان همدیگر را جذب می کنند.

اگر این مورد را کامل درک کنید که ذهن ما در حال فرستادن انرژی به کائنات است و کائنات خودش از انرژی تشکیل شده است به شما قول می دهم که به تمام خواسته ها و اهدافی که دارید خواهید رسید.

در ادامه راههای اصلی برای کنترل فکر و افکار منفی را کامل توضیح داده ایم.

ذهن شما هر لحظه در حال فرستادن انرژی و ارتعاش به کائنات است و وظیفه کائنات دریافت انرژی و پاسخ دادن به آن میباشد. برای آنکه بتوانید به خواسته‌ها و هدف‌هایی که دارید برسید باید ذهن و افکارتان را کنترل کنید.

در کل افکار به دو دسته تقسیم می شود:

۱_ افکار منفی که باعث ارسال انرژی منفی به کائنات می شود.

۲_ افکار مثبت که باعث ارسال انرژی و فرکانس مثبت به کائنات می شود.

اگر از شرایط مالی الان‌تان راضی نیستید و فقط به این فکر می کنید که چرا وضع مالی من این گونه است و تغییر نمی کند در حال فرستادن انرژی منفی به کائنات هستید و کائنات با دریافت آن ناخواسته های بیشتری را وارد زندگیتان می کنند.

شاید برایتان پیش آمده باشد که یک روز حالتان بد است و عصبی هستید در آن روزها مشکلات بیشتری برایتان اتفاق می افتد و یا شاید هم در روز احساسات خوبی داشته باشید همان روز اتفاقات خوبی برایتان می افتد . درکل یکی از راز و رمز کائنات این است که، کائنات ارتعاشی که از ذهنتان دریافت می کنند را بعد از مدتی پاسخش را برایتان ارسال می کنند.
از کجا بفهمیم ذهن‌مان در حال فرستادن انرژی منفی میباشد ؟

برای اینکه بفمید ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش و انرژی منفی یا مثبت به کائنات است باید به احساسات‌تان توجه کنید، باید ببینید که احساس بدی دارید یا نه؟

اگر احساس بدی داشتید نشانه این است، ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان می باشد و اگر احساساتتان خوب بود به این معناست که ارتعاش مثبتی را دارید ارسال میکنید.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.