اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر – ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی

دانش علوم و ریاضی و نجوم باستان برای ساخت اهرام ثلاثه مصر باستان در دعا سایت

اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر - ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی

اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر – ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر – ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی را برای شما عزیزان قرار دادیم . اهرام ثلاثه مصر باستان چگونه ساخته شده است ؟ آیا نیروهای فرازمینی و بیگانه اهرام ثلاثه مصر را ساخته اند ؟ آیا برای ساخت اهرام ثلاثه مصر باستان از دانش علوم و ریاضی استفاده شده است ؟ در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر باستان …

اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر - ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی نجوم باستان برای ساخت اهرام ثلاثه مصر معماری اهرام ثلاثه مصر ساخت اهرام ثلاثه مصر چند سال طول کشید رموز اهرام ثلاثه مصر رمز و رازهای اهرام ثلاثه مصر چرا اهرام ثلاثه مثلث است اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر - ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی
اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر – ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی

اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر – ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی,معماری اهرام ثلاثه مصر,نجوم باستان برای ساخت اهرام ثلاثه مصر, رمز و رازهای اهرام ثلاثه مصر,رموز اهرام ثلاثه مصر,چرا اهرام ثلاثه مثلث است,ساخت اهرام ثلاثه مصر چند سال طول کشید

اسرار و رازهای معماری اهرام ثلاثه مصر – ساخت اهرام ثلاثه با کمک نجوم باستانی

بسیاری از اهرام براساس نجوم باستانی ساخته شده‌اند حالا دانشمندان می‌خواهند این اسرار را برملا کنند.

انسان از ابتدای زمان مبهوت زیبایی‌ها و اسرار ناگفته‌ آسمان شده است. به همین دلیل هم نجوم قدیمی‌ترین علم باستانی محسوب می‌شود. راز و رمز آسمان برای هزاران سال الهام‌بخش انسان بوده است.پدیده‌های آسمانی در غارنگاره‌های ماقبل تاریخ به تصویر کشیده شده‌اند. به نظر می‌رسد که بناهای تاریخی معروف مانند اهرام جیزه و استون‌هنج نیز طوری ساخته شده‌اند که با موقعیت طلوع یا غروب اجرام آسمانی، مانند ماه، خورشید یا ستارگان مطابقت دارند.

تصور این که چگونه مردم باستانی قادر به ساخت چنین سازه‌هایی بودند برای ما انسان‌های امروزی دشوار است. برخی معتقدند که مردم ماقبل تاریخ برای ساخت چنین بناهایی دانش ریاضی و علوم در اختیار داشتند؛ در حالی که برخی دیگر ساخت این سازه‌ها را کار بازدیدکنندگان بیگانه زمین می‌دانند.

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که گذشتگان چه درکی از آسمان داشته‌اند و چگونه کیهان‌شناسی را توسعه داده‌اند؟ در دهه ۱۹۷۰ یک رشته علمی به نام «نجوم فرهنگی» پدید آمد که شروع به جمع‌آوری اطلاعات در این باره کرد. این رشته شامل چند حوزه تخصصی مانند نجوم، باستان‎شناسی، انسان‌شناسی و ستاره‌شناسی قومی می‌شود.

اهرام مصر از مهم‌ترین آثار باستانی جهان هستند و برخی از آنها با دقت و جهت‌یابی بسیار بالایی ساخته‌شده‌اند. فلیدندر پتری، مصرشناس، در قرن نوزدهم اولین بررسی جهت‌یابی اهرام جیزه را انجام داد.

وی دریافت که هر چهار لبه پایه هرم به نسبت یک چهارم درجه به سمت جهات اصلی قرار دارد. اما چگونه مصریان باستان این کار را انجام داده‌اند. اخیرا گلن داش، مهندسی که #اهرام جیزه را مورد بررسی قرار داده، نظریه‌ای را مطرح کرده است.

به گفته داش، مصریان باستان می‌توانند از روشی به نام «دایره هندی» استفاده کرده باشند. در این روش تنها به یک چوب و یک رشته نخ نیاز است تا جهت شرق و غرب مشخص شود. با توجه به سادگی این روش، شاید مصریان باستان از آن برای ساخت اهرام استفاده کرده باشند.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.