اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا

اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا هست . مجموعه ای از ذکر و دعاهای قوی و مجرب برای برطرف شدن کارهای سخت و نجات از خطرات احتمالی . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا ذکر برای دفع بلا دعای قوی برای رفع مشکلات سخت دعای در امان بودن از کل بلایا دعای برطرف شدن مشکلات دعا برای رفع گرفتاری اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا اذکار تضمینی مخصوص دفع بلا و فتنه بزرگ
اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا

اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا,ذکر برای دفع بلا,دعا برای رفع گرفتاری,دعای قوی برای رفع مشکلات سخت,اذکار تضمینی مخصوص دفع بلا و فتنه بزرگ,دعای برطرف شدن مشکلات,دعای در امان بودن از کل بلایا

اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا

اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا ذکر برای دفع بلا دعای قوی برای رفع مشکلات سخت دعای در امان بودن از کل بلایا دعای برطرف شدن مشکلات دعا برای رفع گرفتاری اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا اذکار تضمینی مخصوص دفع بلا و فتنه بزرگ
اذکار و ادعیه مجرب برای دفع بلا و فتنه و رفع گرفتاری و مشکلات و حفظ از بلایا

ذکر و دعاهایی مجرب و قوی و موثر برای سلامتی و نجات از فقر و در امان ماندن از کلیه بلاها و برطرف شدن فوری کارهای سخت و مشکلات . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای مجرب و موثر برای دفع بلا و رفع مشکلات و گرفتاری

حضرت امام صادق علیه السلام از پدرانش نقل می نماید که رسول خدا صل الله علیه و آله فرمودند : کسی که

پس از نماز جمعه یک بار سوره ی حمد و هفت مرتبه سوره ی فلق و یک بار دیگر سوره ی ناس را بخواند تا جمعه

دیگر بلایی بر او فرود نیامده و دچار فتنه ای نخواهد شد . سپس اگر بگوید :

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی مِنْ أَهْلِ الْجَنَّهِ الَّتِی‏ حَشْوُهَا بَرَکَهٌ وَ عُمَّارُهَا مَلَائِکَهٌ مَعَ حَبِیبِنَا مُحَمَّدٍ ص وَ أَبِینَا إِبْرَاهِیمَ

خداوند او را با محمد صل الله علیه وآله و ابراهیم علیه السلام در یک جا در دارالسلام ( بهشت ) قرار می دهد

********************************

دعا به جهت رفع گرفتاری
 ۱۰۱ مرتبه بخواند:
“رَبِّ اِنّی مَسَّنِیَ الضُّرِ وَ اَنْتَ اَرْحَمُ الرّاحِمین”
در کتاب صحیفه‌الامان آمده است اگر در محنتی گرفتار باشی هفتاد مرتبه بگو:
 یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی
دعای رفع مشکل / آیت الله شیخ شمس الدین واعظی سبزواری
وقتی مشکلی برایتان پیش می آید، به ادعیه ی مفاتیح الجنان مراجعه کنید و پانزده صلوات، جهت مادر حضرت اباالفضل العباس، حضرت ام البنین (ع) نذر کنید که حتما تاثیر می گذارد.
دعا برای رفع مشکلات / علامه سید مرتضی کشمیری
آیت الله العظمی شبیری زنجانی فرمودند: به چند واسطه از مرحوم آقا سید مرتضی کشمیری نقل است که ایشان هم از حضرت بقیه الله نقل کرده اند که برای رفع مشکلات، این دعا خوانده شود: «یَا مَن إذا تَضَاَیَقَتِ الاُمُورُ فَتَحَ لَها باباً لَم تَذهَب إلیه وَهمٌ، یا اَرحَمَ الرّاحمین»
در امان بودن از کل بلایا / حاج اسماعیل خان دولابی
در رحم مادر در یک کیسه ی آب قرار داشتیم که آسیبی به ما نرسد. در دنیا هم اگر هر روز، شش بار سوره ی «قُل هُوَ الله» را به بالا و پایین و جلو و عقب و راست و چپ مان بخوانیم، داخل کیسه ای می شویم که آسیبی به ما نمی رسد.
جهت سلامتی و نجات از فقر / شیخ طوسی
در کتاب تهذیب شیخ طوسی روایت است، کسی که بعد از نماز صبح ده مرتبه «سبحان الله العظیم و بحمدِهِ وَ لا حَولَ و لا قُوَّهَ اِلاّ بِالله العَلیِّ العَظیمِ» بگوید، خداوند به او سلامتی از نابینایی و دیوانگی و بیماری جذام و فقر عنایت می کند؛ و از خرابی خانه در امان می باشد.
دعا برای رفع مشکلات / شیخ محمد تقی بهلول
سفارش معظمٌ له به افراد، برای رفع مشکلات این است که بعد از هر نماز واجب، هر قدر می تواند، این ذکر را بگویند: «اللّهُم اَغنِنِی بِحَلالِکَ عَن حَرامِکَ وَ بِطاعتِکَ عن مَعصیتکَ و بِفضلک عمَّن سِواک»
دعای رفع گرفتاری ها / شیخ مجتبی قزوینی خراسانی
جهت حفظ و رفع گرفتاری ها بعد از نماز صبح، دست بر سینه گذاشته و هفتاد بار «یا فَتاح»خوانده شود. نیز دعای «بِسمِ الله و بِاللّهِ وَ صَلّی الله عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اُفَوِّضُ اَمرِی اِلَی الله» تا آخر از تعقیبات نماز صبح که در مفاتیح الجنان موجود است، خوانده شود.
حفظ از بلایا / سفارش کربلایی خلیل ایمانی
مرحوم کربلایی خلیل ایمانی می فرمود: از امام صادق (ع) روایت است که جهت حفظ، هنگام خروج از خانه، شخص باید به شش جهت و هر جهتی یک سوره ی اخلاص را بخواند و بدمد.
آن عزیز می فرمود: خوب است هنگام خواب نیز، این کار را بکند، خیلی اشخاص تجربه کرده اند و درستی مطلب را گواهی داده اند.
برطرف شدن کارهای سخت / مرحوم رضی
مؤلف تحفه رضوی از مرحوم پدرش نقل می‌کند که برای برطرف شدن کارهای سخت، پس از نافله ی مغرب صد مرتبه بر پیامبر و خاندانش صلوات بفرست، سپس هفتاد مرتبه بگو «یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلیُّ یا فاطمه یا حسن یا حسین ی صاحب الزمان»، پس از آن صد مرتبه ی دیگر بر پیامبر صلوات بفرست و حاجت خود را بخواه!
رهایی از خطرات احتمالی / شیخ جعفر آقای مجتهدی
مداومت بر زیارت عاشورا آثار شگرفی دارد و آدمی را در حصن حصین خود از خطرات احتمالی نگاه می دارد.
دعا برای رفع مشکلات مالی / حضرت آیت الله بهجت
فردی که دچار مشکلات شده و همه چیز خود را در مسیر کاسبی از دست داده بود، از آیت الله بهجت استمداد می طلبد؛ و از او می خواهد تا برای او دعا کند. ایشان نیز به او می فرمایند:ذکر شریف استغفار را زیاد تکرار نمایید و خسته نشوید، خداوند به شما توفیق خواهد داد.
برای حفظ انسان / حضرت آیت الله بهجت
آیت الله بهجت می فرمودند: برای حفظ انسان، صبح و شام سه بار گفته شود «اَللّهُمَ اَجعَلنِی فِی دِرعِکَ الحَصِینَهِ اَلَّتی تَجعَلُ فیها مَن تُرید» این در روایت آمده و من سابقاً به یکی از افراد که در اصفهان هستند، این را سفارش می‌کردم و او ملتزم به این ذکر شد.
دعا به جهت رفع گرفتاری‌ ها / آیت الله سید عبدالکریم کشمیری
آیت الله سید عبدالکریم کشمیری معتقد بودند که در زمان هجوم گرفتاری‌ها و مشکلات، قرائت سوره و یا ذکری به نیت هدیه به امام جواد (ع) بسیار مؤثر و مجرب است.
در امان بودن از بلا / آیت الله سید عبدالکریم کشمیری
جهت در امان بودن از هفتاد بلا، بعد از نماز صبح و مغرب هفت مرتبه «بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ»بگویید.
حل مشکلات دنیوی / آیت الله سید عبدالکریم کشمیری
یکی از مراجع حوزه علمیه قم مشکلی داشت. خدمت آقا سید عبدالکریم کشمیری رسید و ایشان این ذکر را به او سفارش کردند:
«یَا اَبَا الغَوثِ اَغِثنی، یَا وَلیَّ الله اَدرِکنی بِلُطفِکَ الخَفِی، لا اِلهَ اِلّا اَنتَ، سُبحانَکَ اِنِّی کُنتُ مِنَ الظّالِمِین» و بعد از مدتی مشکل او حل شد.
نجات از بلایا / سفارش سید علی آقا شوشتری
مرحوم عارف کامل، سید علی آقا شوشتری فرمودند: حضرت صدیقه طاهره (س) این ختم را تعلیم فرمودند و بسیار مجرب است.
چون به شدت و بلیه ای مبتلا شدی با حضور قلب، ۱۰۰۱ مرتبه آیه کریمه «رَبَّهُ أَنِّی مَسَّنِیَ الضُّرُّ وَ أَنتَ أَرحَمُ الرّاحِمِینَ» را با خضوع و خشوع و تضرع بخوانی، نجات خواهی یافت.
دعای رفع مشکل / آیت الله میانجی
جهت رفع هر مشکلی آیه الکرسی را بخوانید، مجرب است.
گشایش و فرج مشکلات / کفعمی
در «مصباح» کفعمی آمده است که ذکر «لاَ اِله اِلاّ اللهُ المَلِکُ الحقُّ المُبین» دعای گشایش و فرج است، در مشکلات.
منابع: (ذکرهای شگفت عارفان۱، انتشارات عطر یاس، صفحه ۱۰۴)
(پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی)

التماس دعا

منبع : سایت دعاگو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.