آیا شرف الشمس طلسم است – شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس

خواص و فوائد نوشتن طلسم شرف الشمس و شرایط حکاکی طلسم شرف الشمس در دعا سایت

آیا شرف الشمس طلسم است – شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com آیا شرف الشمس طلسم است – شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس را برای شما عزیزان قرار دادیم . برخی می گویند شرف الشمس طلسم است و برخی دیگر می گویند دعای شرف الشمس . بر روی انگشتر شرف الشمس برخی اشکال و حروفات مخصوصی حکاکی می کنند . عده ای اعتقاد دارند این اشکال و حروف نماد اسم اعظم خدا می باشد . حکاکی و نوشتن طلسم شرف الشمس ساعت و زمان مخصوصی دارد . نوشتن شرف الشمس برای در امان از بلا و ایمن ماندن از چشم زخم و رفع تب و سلامتی بدن و گشایش کارها خواص فراوانی دارد …

آیا شرف الشمس طلسم است - شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس نوشتن طلسم شرف الشمس روی کاغذ طلسم و دعای شرف الشمس خواص طلسم شرف الشمس حکاکی طلسم شرف شمس روی عقیق زرد اداب و شرایط نوشتن شرف الشمس آیا شرف الشمس طلسم است - شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس

آیا شرف الشمس طلسم است – شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس,طلسم و دعای شرف الشمس,خواص طلسم شرف الشمس,نوشتن طلسم شرف الشمس روی کاغذ,حکاکی طلسم شرف شمس روی عقیق زرد,اداب و شرایط نوشتن شرف الشمس

آیا شرف الشمس طلسم است – شرایط حکاکی و نوشتن شرف الشمس

حرز شرف الشمس یا همان طلسم شرف الشمس اشکالی است که روی سنگ عقیق حک می شود که در واقع پنج نام از نام‌های اعظم خداست یعنی: « الله؛ جمیل؛ رحمن؛ مومن؛ نور» که حروف اول آن‌ها در طلسم شرف الشمس نوشته می‌شود.

نقش رمزی شرف الشمس به صورت کلی دارای ۱۳ حرف است که چهار حرف حرف طلسم شرف الشمس از تورات، چهار حرف طلسم شرف الشمس از انجیل و پنج حرف طلسم شرف الشمس از قرآن مجید در این نقش آمده است.

دعای شرف الشمس :

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی هی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

آداب و شرایط حکاکی طلسم شرف الشمس

در روز ۱۹ فروردین ماه یا همان روز شرف الشمس ابتدا وضو بگیرید و مثل نماز صبح دو رکعت نماز صبح بخوانید. بعد صد صلوات بفرستید و سپس دعا و حرز شرف الشمس را روی کاغذ با زعفران، گلاب و مشک بنویسید. حاجت مد نظرتان را زیر دعا بنویسید و بعد کاغذ طلسم شرف الشمس را لای قرآن قرار بدهید.

می‌توانید حرز و طلسم شرف الشمس را روی کاغذهای کوچک بنویسد و با خودتان در منزل یا در سفر داشته باشید یا می‌توانید آن را به اقوام و دوستان خود هدیه بدهید.

البته حتما باید باشد که حرز و طلسم شرف الشمس باید به نام آن فرد مورد نظر باشد.

خواص حرز و طلسم شرف الشمس چیست :

حرز و طلسم شرف الشمس دارای خواص بسیار زیادی از جمله گشایش در کارها، برآورده شدن حاجت و افزایش رزق و روزی می باشد .

توصیه شده که حرز و طلسم شرف الشمس روی سنگ عقیق نوشته شود چون دارای آثار فراوانی است

خواص شرف الشمس در روایات اهل بیت (ع) :

از جمله اینکه امام علی (ع) معمولا انگشتر عقیق را برای رفع بلا و در امان ماندن از دشمنان دست می‌کردند.

در روایات تاکید شده دستی که با انشگتر عقیق به سوی پروردگار دراز شود، خالی بر نمی‌گردد.

امام صادق (ع) دست کردن انگشتر عقیق را در سفر موجب سلامت و ایمنی مسافر می‌دانند.

امام علی (ع) توصیه می‌کنند که نماز با انگشتر عقیق خوانده شود چرا که خواندن دو رکعت نماز با انشگتر عقیق در دست بهتر از خواندن هزار رکعت نماز بدون انگشتر عقیق در دست است.

امام کاظم (ع) توصیه می‌کنند که انگشتر عقیق زرد دست کنید تا از سختی در امان بمانید و باعث آسانی گردد.

پیامبر اسلام (ص) درباره آثار انداختن انگشتر عقیق در دست می‌فرمایند کسی که انگشتر عقیق در دست دارد دچار اندوه و ناراحتی نمی‌شود.

امام صادق (ع) وعده دادند انگشتر عقیق باعث دوری از پریشان حالی و عاقبت به خیری صاحب آن می‌شود.

علاوه بر این حرز و طلسم شرف الشمس باعث سلامت بدن، ایمن ماندن از بلا و مصیبت، محفوظ ماندن از چشم زخم و برآورده شدن آرزوها می‌شود.

همچنین طلسم شرف الشرف برای برطرف کردن تب و دور کردن مرگ ناگهانی بسیار مفید است.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.