آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

احضار روح چکونه است ؟ حکم شرعی احضار روح چیست و چه شرایطی دارد در دعا سایت

آیا احضار ارواح ممکن است؟ - حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

اطلاعات و مطالبی درباره احضار ارواح را برای شما عزیزان قرار دادیم . آیا احضار کردن ارواح مردگان امکانپذیر است ؟ آیا احضار ارواح فقط مختص مردگان می باشد یا ارواح افراد زنده را نیز می توان احضار کرد ؟ در ادامه از دعا سایت با روش و چگونگی احضار ارواح مردگان و آداب و شرایط و حکم شرعی احضار ارواح در خدمت شما هستیم …

آیا احضار ارواح ممکن است؟ - حکم شرعی احضار ارواح چیست؟ روش احضار و ارتباط با ارواح مردگان حکم شرعی احضار ارواح چگونگی احضار ارواح احضار ارواح مردگان احضار ارواح زندگان و مردگان آیا احضار ارواح ممکن است؟ - حکم شرعی احضار ارواح چیست؟
آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟,احضار ارواح مردگان,حکم شرعی احضار ارواح,چگونگی احضار ارواح,احضار ارواح زندگان و مردگان,روش احضار و ارتباط با ارواح مردگان,

آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

یکی از عجایب خلقت، روح انسان است که با ریاضت ها و مخالفت های با هوای نفس به قدری تقویت می شود که هر کاری را بخواهد می تواند انجام دهد، مثل این که روح خود را از بدن خارج نماید (تخلیه)، از تمام محدوده کره زمین اطلاع داشته باشد، دیگری را خواب کند و روح او را از بدنش تخلیه کند، او را هیپنوتیزم کند، ارواح را ببیند و احضار کند، طی الارض کند، اجسام سنگین را با یک چشم به هم زدن از جایی به جای دیگر حمل کند و… . پس احضار روح امری است ممکن و شدنی ، و عبارتست از:« در اختیار گرفتن روح دیگری و از اطلاعات و نیروی او استفاده کردن.»

آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

با آن که از نظر اسلام ممدوح نیست که کسی در این راه گام بردارد، ولی یک راه نیکوی رسیدن به این قدرت و توانائی که برای همگان مقدور است و از نظر اسلام هم در آن اشکالی نیست، راه تزکیه نفس است که از آن می توان به جایی رسید که قدرت احضار ارواح بدست آید.

و افرادی که از این راه به توانایی احضار روح برسند، قابل اطمینان هستند و کاری در غیر رضای خدا انجام نمی دهند. بر عکس کسانی که در اثر ریاضت های سخت غیر شرعی، و مخالفت های مشروع و نامشروع، با نفس به بسیاری از علوم دست یافته اند، و کارهای خارق العاده انجام می دهند، اکثر آنان دانسته یا ندانسته با ارتباط با جنّ و شیطان، اطلاعاتی کسب کرده و مردم را از بعضی مسائل آگاه می سازند، بیشتر آنان با الهامات شیطانی در امر تسخیر جنّ، مهارتی دقیق داشته، که اگر کسی آگاه نباشد، آنان را بندگان خاص خداوند می داند.

آیا احضار ارواح ممکن است؟ – حکم شرعی احضار ارواح چیست؟

از آن چه بیان شد معلوم شد، که احضار ارواح اختصاص به ارواح مردگان ندارد و شامل روح فرد زنده نیز می شود، فردی که دارای قدرت احضار ارواح است با احضار این ارواح از توانایی بالای روح احضار شده، در راه اهداف خود استفاده می کند.

پس توانایی احضار روح اگر از راه مشروع و ریاضت های شرعی ایجاد شده باشد، و فرد احضار کننده فردی با تقوا باشد، و چیزی جز رضای پروردگار در نظر نداشته باشد، امری مشروع است. البته در هر صورت، اگر این عمل مفاسدی مثل علنی شدن جرائم و مجرمان از طریق غیر حسی و غیر عادی و غیر طبیعی داشته باشد، مثلا برای اثبات حقوقی (اثبات قاتل، دزد، ارث و…) یا اموری که به حیثیت افراد و حقوق معنوی آنان تعدّی می کند، ، قهرا ممنوع و حرام است

سیدحسین ابطحی، عالم عجیب ارواح

أجوبه الاستفتاءات(بالفارسیه)

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.