آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا

برای موفقیت در کشف گنج و دفینه و زیرخاکی رازهایی وجود دارد در دعا سایت

آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا

آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا

رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی

کشف دفینه های طلا

برای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی باید با اسرار و رازهای طلایی گنج یابی آشنا بود . از جمله این اسرار و رازهای طلایی می توان به شناخت لایه های خاک و آشنایی با کانی شناسی و شناخت کامل سنگ ها و همچنین شناخت آثار و علائم و نشانه های تاریخی و رمزگشایی این علائم اشاره کرد . در ادامه از دعا سایت با روشهای موفقیت در گنج یابی و کشف و پیدا کردن دفینه های طلا در خدمت شما هستیم …

آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا موفقیت در پیدا کردن گنج و دفینه کانی شناسی برای موفقیت در دفینه یابی شناخت آثار و علائم تاریخی در گنج یابی رازهای کشف دفینه های طلا رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی اسرار موفقیت در گنج یابی آشنایی با لایه های خاک در گنج یابی آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا
آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا

آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا,اسرار موفقیت در گنج یابی,رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی,رازهای کشف دفینه های طلا,موفقیت در پیدا کردن گنج و دفینه,آشنایی با لایه های خاک در گنج یابی,کانی شناسی برای موفقیت در دفینه یابی,شناخت آثار و علائم تاریخی در گنج یابی

آشنایی با اسرار و رازهای طلایی موفقیت در گنج یابی و کشف دفینه های طلا

۱ – باید از روشهای آرکولوژیک (باستان شناسی) در تحقیقات مقدماتی و سطحی و در حفاری استفاده نمود تا شانس موفقیت شما بالاتر برود.
۲ – برای شناختن ساختار و لایه های خاک از رشته ژئولوژی( زمین شناسی ، علمی که درباره ی زمین و چگونگی مواد و ترکیبات و تغییرات آن بحث می کند.) استفاده نمود تا گمراه نشویم.
۳ – برای فهم اینکه آثاری که بدست آمده از چندین و چه کانی هایی تشکیل شده و یا چه نوع سنگ قیمتی در ساخت آن استفاده شده باید از شاخه کانی شناسی که یکی از شاخه های زمین شناسی است استفاده کرد.
۴ – محاسبه تقریبی هزینه های جستجو بررسی و حفاری کردن باعث برنامه ریزی دقیق و موفقیت در کار می شود.
۵ – برای شناخت اشکالی که بر روی صخره ها حک شده و همچنین شناخت آثار تاریخی بدست آمده باید تاریخ هنر و تاریخ تمدنها را مطالعه نمود و استفاده کرد.
۶ – حفاری کردن همانند یک عملیات است قبل از اینکه خاک را زیر و رو کنید باید داده ها و نشانه های سطح خاک را به شکل خوبی تجزیه و تحلیل کرد.
۷ – برای زودتر رسیدن به هدف باید از تکنولوژی استفاده کرد.
۸ – بسیاری از نشانه ها و اشکال به شکل الفبایی و طبق قواعد ریاضی بدست می آیند.برای حل کردن این معماها باید از علم هندسه که شامل مجموع قوانینی مانند یادگیری زبان علائم و نشانه ها , اندازه گیری طول و عمق, واحدهای اندازه گیری در ریاضی که این قوانین در بسیاری از گوردخمه ها تومولوسها و بسیاری از دفینه های شخصی رعایت شده است استفاده نمود .
۹ – باید از اطلاعات مردم که شامل افسانه ها داستان ها و باورها که مربوط به منطقه مورد کاوش شماست نت برداری کرد. یادتون باشه گاهی نکته ای کوچک کاری بزرگ انجام می دهد البته معمولا این جور افسانه ها با اغراق همراه است اما همه این ضرب المثل رو شنیدیم که میگه تا نباشد چیزکی مردم نگویند …
۱۰ – برای یادگیری جنبش ها و ساختار قومی و دینی جوامع باستانی باید تاریخ ادیان را مطالعه و استفاده کرد.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.