آثار و علایم دفینه در حفاری – علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین

آثار و علائم و نماد و نشانه های گنج و دفینه روی سطح زمین در گنج یابی در دعا سایت

آثار و علایم دفینه در حفاری - علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین

آثار و علایم دفینه در حفاری – علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com آثار و علایم دفینه در حفاری – علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین را برای شما عزیزان قرار دادیم . جویندگان گنج و دفینه در حین حفاری ممکن است با برخی از آثار و علائم و نشانه ها برخورد کنند . از نشانه های مهم می توان به وجود سنگ چین و تخته سنگ بزرگ و نوشته هایی بر روی سنگ ها یا نشانه های روی سطح زمین مانند تپه و درخت کهنسال و چشمه اشاره کرد …

آثار و علایم دفینه در حفاری - علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین نشانه های گنج روی سطح زمین نشانه های گنج در حین حفاری مشخص کردن نقطه اصلی دفینه علامت و نماد دفینه علائم گنج و دفینه چک کردن نسخه و مکان گنج و دفینه آثار و نشانه گنج آثار و علایم دفینه در حفاری - علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین
آثار و علایم دفینه در حفاری – علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین

آثار و علایم دفینه در حفاری – علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین,علائم گنج و دفینه,آثار و نشانه گنج,نشانه های گنج روی سطح زمین,علامت و نماد دفینه,نشانه های گنج در حین حفاری,مشخص کردن نقطه اصلی دفینه,چک کردن نسخه و مکان گنج و دفینه

آثار و علایم دفینه در حفاری – علامت و نشانه های گنج روی سطح زمین

در حین حفاری گنج بعد از چک کردن نسخه و مکان و مشخص کردن نقطه اصلی به یک سری آثار و علایمی می رسید که باید به راحتی از کنار آن نگذریم تا بتوانیم بر اساس تفسیر آن علایم نتیجه بگیریم و مسیر اصلی را مشخص کنیم.

اما این نشانه ها باید یک سری مشخصاتی داشته باشند تا مشخص بشه که نشانه واقعی می باشد.

اول اینکه در سطح زمین باید نشانه هایی وجود داشته .

مثلا تخته سنگی که نظرتونو جلب کنه و با بقیه سنگهای منطقه فرق داشته باشه و یا نوشته و نشانه هایی بر روی سنگ وجود داشته باشه و یا موارد دیگر . درخت کهن سال . چشمه ی آب . تپه خاکی . بعضی از افراد فکر می کنند که هر تپه ای نشانه ی بار است . در صورتی که از نشانه های بار داشتن یک تپه اینه که جنس تشکیل دهنده ی تپه از خاک باشه نه از سنگ .

تپه در محلی قرار گرفته باشه که در اون منطقه مشابه اون تپه کم باشه و در نزدیکی اون تپه آثاری همچون درخت کهن سال و چشمه ی آب . همه ی این علائم برای اینه که با آثار و شواهد و دلیل و انگیزه ی بیشتری برای حفاری داشته باشید نه صرف تائید بار داشتن تمامیه هدف هاتون …..

دیگر نشانه ها از این قبیل است که :

در عمق یک الی یک و نیم متری آثار خودشو کم کم نشون بده مثلا سنگ چین . جسد انسان . سفال و کوزه های شکسته . زغال چوب و با سنگ که در قدیم جهت عایق از عبور آب برای محافظت از اموال استفاده می کردند . اما وجود زغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود بار نیست . چون در گذشته امکان داشته چوپانی و یا فردی در آن مکان آتشی روشن کرده جهت رفاه و رفع نیاز . تولید زغال چوب در آن مکان وقتی تائید می شود که دیگر نشانه ها وجود داشته باشد و صرف تنها زغال چوب کافیست نیست .

از دیگر نشانه ها سنگ چین یا وجود سنگ های بزرگ طبیعی و هم غیر طبیعی در عمق های یک و نیم به بالا است .

با رنگ و شکل های مختلف از قبیل سیاه . سفید و سبز رنگ و یا دیگر رنگ ها که اغلب این چند رنگ به وفور مشاهده و یافت می شود و دیگر نشانه ها آجر و خشت های خام و به صورت مربع و یا مستطیل است که به صورت پله کانی یا منظم و بی دلیل چیده شده باشد که درصد اینکه این مکان مسکونی بوده رو تائید نکند .

و دیگر نشانه ها وجود آهک و یا گل آهک است که اغلب جهت مقاومت و جلوگیری از نشست خاک بدین منظور استفاده می شده .

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.